SOUSEDÍME, PŘIJĎTE K NÁM!
Vážení sousedé, naše nezisková organizace Společnost „E“, která pomáhá žít lepší život lidem s epilepsií, vám nyní s radostí představuje nový komunitní projekt „Sousedíme, přijďte k nám“, jehož cílem je budovat a rozvíjet sousedské vztahy na Praze 12, 4 a 11.
V naší vile již proběhly aranžovací workshopy, zároveň jsme otevřeli i tzv. Tvůrčí středy: Můžete se například zúčastnit košíkářských workshopů anebo seberozvojového ateliéru. Naše prostory bychom sousedské komunitě rádi nabídli i jinými způsoby. A proto žádáme právě Vás o spolupráci: Máte-li zájem aktivně se účastnit na sousedském životě, vyplňte, prosím, tento krátký dotazník.
Bližší informace naleznete na webových stránkách: http://www.spolecnost-e.cz a http://aranzerie.cz//, na Facebooku: http://www.facebook.com/SpolecnostE, na telefonním čísle: 241 722 136 či na adrese: Liškova 3, Praha 4.
Zaškrtněte, prosím, které z aktivit a akcí byste se rád/a účastnil/a či které z možností byste rád/a využíval/a:
Rukodílny:
Vzájemnost:
Sebepoznávání:
Seniorům (č)i dětem:
KulturoVání:
ZahRadování:
Co byste Vy sám/sama navrhoval/a? Jaké činnosti či možnosti by vás zajímaly? Uveďte, prosím, i to, co považujete za „nemožné“. :-)
Your answer
Hledáte prostor pro pořádání kurzů a jiných činností? Chtěl/a byste využít prostory Společnosti „E“ anebo znáte někoho, kdo je hledá? Pokud ano, uveďte zde, prosím, Váš kontakt a my se ozveme anebo nás rovnou kontaktujte! :-)
Your answer
Přejete si být informován/a o tom, co chystáme za akce a události? Pak zde, prosím, uveďte svůj kontakt:
Your answer
Vřele Vám děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vás!
Tým Společnosti „E“
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms