Edukacinės popietės Motinos dienos proga
Motinos diena Lietuvoje švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Šios šventės proga Lietuvos nacionalinis muziejus kviečia šeimas į kūrybines popietes ir dirbtuves Gedimino pilies bokšte ir Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje. Kūrybinių popiečių metu vaikai savo rankomis sukurs dovaną brangiausiam pasaulyje žmogui – mamai.

Šeimų popietė „Gėlių laiškai mamai“

Šios edukacinės popietės metu, lydimi gido, muziejuje esančiuose meno kūriniuose, liaudies balduose, tekstilėje visi drauge ieškosime gėlių motyvų. Kartu bandysime išsiaiškinti gėlių reikšmes ir jų simboliką. Iš sausų gėlių, tarsi laišką parašytą mamai žiedais, kursime skirtuką knygai.

Motinos diena Gedimino pilies bokšte

Kviečiame šeimas dalyvauti nuotaikingoje popietėje Gedimino pilies bokšte. Paslaptingos legendos nukels mus į laikmetį, kai gyveno Gediminas. Kokią įtaką turėjo kunigaikščio sapnas apie Geležinį vilką? Edukacinio užsiėmimo metu vaikai gamins dovanėlę ir galės ją mamai įteikti mamai ypatingoje vietoje – Gedimino pilies bokšto apžvalgos aikštelėje, iš kurios atsiveria visa Vilniaus panorama.

Motinos diena Vilniaus mieto bastėjoje

Praleiskite motinos dieną neįprastoje vietoje – Vilniaus miesto gynybinės sienos bastėjoje. Čia kadais gyveno mitinė būtybė Baziliskas, o dabar renkasi smalsiausi ir kūrybiškiausi. Po bastėjos skliautais gimsta nuostabūs kūriniai. Kviečiame į edukacinį užsiėmimą šeimai, kurio metu vaikai gamins dovanėlę mamai, o ją įteikti galės aikštelėje, nuo kurios atsiveria Vilniaus senamiesčio ir Užupio panorama.
Prašome pasirinkti edukacinį užsiėmimą: *
Dalyvių skaičius: *
Asmenų, kurie dalyvaus ekskursijoje vardai ir pavardės: *
Your answer
Jūsų el. pašto adresas: *
Your answer
Ar norėtumėte gauti muziejaus naujienlaiškį?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service