Акредитація: Про Голодомор 33 мовами: презентація міжнародного проєкту «Аудіогід для кожного
24 листопада о 13:00 у Національному музеї Голодомору-геноциду презентують міжнародний проєкт «Аудіогід для кожного» — відтепер відвідання музею стало комфортнішим для іноземців з усіх куточків світу.

Проєкт «Аудіогід для кожного» пропонує екскурсію музеєм 33 мовами — це чи не найбільша варіація мов з-поміж усіх музеїв світу. Протягом 1,5 року музейники разом із волонтерами, громадськими організаціями та посольствами займалися створенням, перекладом та начитуванням оглядової аудіоекскурсії та підписів до експонатів.

Анонс за посиланням: https://holodomormuseum.org.ua/anons/pro-holodomor-33-movamy-prezentatsiia-mizhnarodnoho-proiektu-audiohid-dlia-kozhnoho/

На презентацію запрошені:

Олеся Стасюк – генеральна директорка Національного музею Голодомору-геноциду;

Олександр Ткаченко – міністр культури України;

Дмитро Кулеба – міністр закордонних справ України;

Лариса Дір – начальниця управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва.

Представники посольства Литви та консульства Кенії.

Англійська, хорватська, російська, французька, латиська, норвезька, італійська, польська, чеська, арабська, турецька, японська, іспанська, португальська, румунська, шведська, литовська, іврит, китайська (путунхуа), суахілі, гінді, вірменська, болгарська, білоруська, грецька, казахська, перська, в’єтнамська, угорська, корейська, українська, азербайджанська, кримськотатарська – такими мовами можна прослухати аудіоекскурсію.

Масштаби проєкту вражають: над аудіогідами працювали 20 організацій та 135 людей. За 1.5 року роботи було записано 170 годин аудіо.

Скористатися музейним аудіогідом можна з 24 листопада.

Національний музей Голодомору-геноциду вшановує пам’ять мільйонів українців, знищених геноцидом 1932-1933 років. Багато іноземців щодня відвідують музей, і донесення правдивої інформації про Голодомор-геноцид до кожного відвідувача рідною йому мовою за допомогою аудіогідів дозволить дізнатися про злочин тоталітарного режиму і попередити його повторення.

Аби отримати більше інформації про проєкти Музею Голодомору та інформаційно підтримати їх, звертайтеся за додатковою інформацією, написавши на пошту memoholodpress@gmail.com або зателефонувавши +380674397507 (Ольга Сиротюк, комунікаційниця музею).
Назва ЗМІ *
ПІБ журналіста *
E-mail *
Телефон *
Кількість представників ЗМІ *
Тип матеріалу, що планується *
Анонс за посиланням: https://holodomormuseum.org.ua/anons/pro-holodomor-33-movamy-prezentatsiia-mizhnarodnoho-proiektu-audiohid-dlia-kozhnoho/
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy