Formularz zgłoszeniowy: Doskonalenie umiejętności pomagacza, czyli jak świadomie dbać o tych, którym pomagamy?
Zapraszamy serdecznie do udziału w szkoleniu online prowadzonym przez Karolinę Flacht: Doskonalenie umiejętności pomagacza, czyli jak świadomie dbać o tych, którym pomagamy?

Szkolenie online odbędzie się 3 czerwca 2020 roku o godzinie 17:00 i potrwa 90 minut.

Korzystamy z platformy CLICKMEETING i obowiązuje nas limit uczestników/uczestniczek. Osoby, które wypełnią formularz otrzymają potwierdzenie z naszej strony i link do spotkania drogą mailową. Szkolenie ma formę interaktywną, włączającą uczestników do przebiegu spotkania.

Szkolenie organizowane jest w ramach Programu Korpus Solidarności.


*Wymagane
Imię i nazwisko uczestniczki/uczestnika *
Wiek uczestniczki/uczestnika *
Adres e-mail uczestniczki/uczestnika *
Chcę otrzymywać Newsletter RCW Szczecin I Stowarzyszenia POLITES. *
Wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, nazwa placówki) przez Stowarzyszenie "POLITES" z siedzibą w Szczecinie 70-206, ul. Dworcowa 19/205 w celu skorzystania ze wsparcia oferowanego przez Regionalne Centrum Wolontariatu. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że: a) w każdej chwili mogę zażądać usunięcia moich danych osobowych poprzez wysłanie e-maila zawierającego stosowne żądanie na adres: biuro@polites.org.pl, b) mam prawo zażądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych do innego administratora. Szczegółowe informacje dot. polityki prywatności Stowarzyszenia "POLITES" są dostępne pod adresem: http://www.polites.org.pl/kontakt/polityka-prywatnosci/ *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy