Запрошуємо на онлайн-тренінг: «Онлайн-інструменти для викладання інтегрованого курсу “Культура добросусідства”»
Семінар-тренінг проводиться за Програмою підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників для роботи у закладах освіти (за видом освітньої послуги «СЕМІНАР») «Онлайн-інструменти для викладання інтегрованого курсу “Культура добросусідства”», розробленою фахівцями Інформаційно-дослідного центру "Інтеграція та розвиток".

З програмою тренінгу можна ознайомитися на нашому сайті за лінком https://cutt.ly/RfdZRDA, також там можна побачити список педагогів/педагогинь, які вже пройшли таке навчання і можете дізнатися про їхні враження. Категорія учасників — освітяни від ЗДО до ВНЗ і роботи з дорослими, навіть ті, хто ще не знайомі з інтегрованим наскрізним курсом "Культура добросусідства".

Захід проводиться дистанційно 5 днів по 3 години у вечірні часи з 18:00, а саме: 5 квітня (понеділок), 7 квітня (середа), 9 квітня (п'ятниця), 13 квітня (вівторок), 15 квітня (четвер). Після закінчення видається сертифікат підвищення кваліфікації на 15 годин. Для проходження навчання Вам знадобиться комп'ютер або ноутбук/нетбук, доступ до інтернету, за необхідності навушники та мікрофон, у деяких вправах також буде використовуватися смартфон.

Участь у семінарі-тренінгу є платною і складає 400 грн.

Якщо Ви зацікавлені пройти таке навчання, необхідно заповнити цю гугл-форму і оплатити вартість участі у семінарі-тренінгу за реквізитами:
Отримувач: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНФОРМАЦІЙНО-ДОСЛІДНИЙ ЦЕНТР "ІНТЕГРАЦІЯ ТА РОЗВИТОК"
Код ЄДРПОУ: 25126564
Рахунок: UA653006140000026008500299065 в ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК", м. Київ
Призначення платежу: За участь Ваше ПІБ в семінарі з онлайн-інструментів. Без ПДВ.
Вартість послуги: 400,00 грн.

Заповнюючи цю гугл-форму Ви підтверджуєте свою згоду на обробку ваших персональних даних в ІДЦ "Інтеграція та розвиток", а також погоджуєтеся з умовами надання освітніх послуг, зазначених в рекламному оголошенні та в договорі публічної оферти, викладеному за лінком https://cutt.ly/ext3Di1

Просимо звернути увагу на правильність написання Вашої електронної адреси, ПІБ і телефону. У разі правильного написання е-мейлу програма надішле Вам копію заповненої гугл-форми.

Чекаємо на онлайн-зустрічі!
Email *
1. Ваші ПІБ (повністю) *
2. В якій ланці освіти ви працюєте? *
3. Ваш населений пункт, область *
4. Чи проходили ви навчання методиці викладання курсу "Культура добросусідства" на наших семінарах-тренінгах? *
5. Чи є у вас необхідне обладнання (вкажіть яке саме) і доступ до Інтернету під час навчання? *
Required
6. Оцініть, будь ласка, рівень вашої цифрової грамотності від 1 до 10 (1 — низький рівень, 10 — високий рівень) *
7. З якими ще онлайн ресурсами або інструментами, окрім зазначених в програмі семінара-тренінга, Ви б хотіли познайомитися?
8. Ваш мобільний телефон *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy