Jan Pesymista - (nie)śmieszny komiks o sprzedaży
Przeczytaj więcej o komiksie: http://bit.ly/jan_comic

Czy da się uciec od sprzedaży?
Czy to niezbywalne przekleństwo?
A może trzeba ją po prostu oswoić?

Jan wkraczając na rynek pracy był pełen optymizmu. Sześć lat później jest największym pesymistą jakiego nosiła ziemia. Pragnął spokojnej pracy w administracji lub księgowości, jednak jego ścieżki nieustannie krzyżują się ze znienawidzoną sprzedażą. Ale czy taka ona zła, jak ją malują? A może wystarczy tylko zmienić podejście?

Jan Pesymista to czarno-humorystyczny komiks przedstawiający perypetie pewnego sprzedawcy. Za pomocą przerysowanych sytuacji, naśmiewam się ze stereotypów tego zawodu oraz z ludzkich zachowań, nie oszczędzając głównego bohatera.

Jan wzorowany jest na autentycznej postaci, a historie przedstawione w komiksie stanowią zbiór anegdotek różnych osób, które w taki czy inny sposób miały styczność ze sprzedażą.

Z drugiej strony chcę pokazać, że sprzedaż sprzedaży nierówna, wiele zależy od sytuacji i ludzi. Czasem coś musi się po prostu zmienić, by kwaśną cytrynę zamienić w słodką lemoniadę.

Twoje imię: *
Your answer
Czy byłabyś/byłbyś zainteresowany zakupem takiego komiksu? *
Jakie warunki musiałby spełnić ten komiks, byś chciał/a go kupić? *
Your answer
Preferujesz e-book czy wersję drukowaną?
Ile byłabyś/byłbyś w stanie zapłacić za taki komiks? (wersję drukowaną lub e-book) *
Your answer
Jeśli jesteś zainteresowany/a losami komiksu "Jan Pesymista", zostaw mi swojego e-maila. Nie omieszkam się odwdzięczyć. :)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms