Ocena zjawiska wypalenia zawodowego pracowników medycznych po roku pracy w warunkach stanu pandemii COVID-19
Ankieta tematyczna jest częścią projektu badawczego pt.: "Pracownik medyczny w warunkach kryzysu epidemicznego - ocena bezpieczeństwa zdrowotnego, zawodowego, ekonomicznego i prawnego”
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Szanowna/-y Uczestniczko/Uczestniku Badania
Dziękujemy za Państwa zainteresowanie naszym badaniem.
ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA DOBROWOLNIE I ANONIMOWO PONIŻSZEJ ANKIETY.
To nie potrwa dłużej niż 8 minut.
UWAGA!
Prosimy pracowników służby zdrowia o wypełnienie niniejszej ankiety w celu oceny warunków codziennej pracy, poczucia bezpieczeństwa oraz kondycji zdrowotnej po kilku miesiącach funkcjonowania zawodowego w pandemii.
Ankieta jest częścią projektu badawczego prowadzonego w ramach działań Instytutu Fundacji Thorax - Think Tank - niezależnego komitetu doradczego na rzecz opieki zdrowotnej i zdrowia publicznego powołanego w związku z realizacją zadania publicznego.
Celem badania jest rozpoznanie stanu jakości pracy i kondycji zdrowotnej pracowników medycznych w czasie trwania pandemii. Badaniem zostaną objęcie zainteresowani pracownicy służby zdrowia głównie w województwie mazowieckim i podlaskim.
Jednakże zapraszamy do udziały zainteresowane osoby z całego kraju.
Zostanie opracowany raport obejmujący subiektywne oceny okresowe np. porównanie kwartałów i obserwacja zmian oraz 6 zakresów tematycznych, tj. wypalenie zawodowe, stres, BHP, ocena zarządzania, ocena postaw społecznych.
Zapraszamy wszystkich pracowników służby zdrowia bez względu na wykształcenie, doświadczenie zawodowe, stanowisko, miejsce i rodzaj wykonywanej pracy do odpowiedzi na pytania i wyrażenia swojej opinii.
Uczestnicy badania, zarówno pracownicy jak i zaangażowane placówki medyczne pozostaną anonimowe i nie będą wskazane w raporcie i publikacjach w sposób umożliwiający ich identyfikację.
Badanie posiada pozytywną opinię Komisji Bioetycznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, uchwała APK.002.273.2020 z dnia 23.09.2020.
W oparciu o wyniki wszystkich 10 ankiet, zostanie opracowany kompleksowy raport na temat sytuacji zdrowotnej, ekonomicznej, prawnej i zawodowej pracowników służby zdrowia w dobie pandemii COVID-19.
Raport zostanie udostępniony w grudniu 2021 roku organom nadzorującym placówki medyczne, środowiskom akademickim i opinii publicznej na stronie naszego portalu oraz poprzez newsletter Instytutu Fundacji Thorax.
Badanie zostanie rozszerzone niebawem o ankiety profilowane, skierowane do wybranych specjalistów.
Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie internetowej https://instytut.fundacjathorax.pl/pracownik-medyczny/
Uprzejmie prosimy o subiektywne wypełnienie wszystkich dostępnych ankiet i pozostanie z nami przez cały okres badania.
Zapraszamy na
stronę internetową: https://instytut.fundacjathorax.pl/pracownik-medyczny/
nasz FB @InstytutFundacjiThorax
oraz do kontaktu z nami na adres biuro@fundacjathorax.pl
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy