Анкета учасника/учасниці освітнього проекту “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті”
Цього літа лови хвилю нових скілів, можливостей та досвіду разом зі СТАНом!
Молодіжна організація СТАН розпочинає 4 багаторівневі освітні програми за напрямами:
- “Мистецтво та культура” (1 воркшоп з 15 по 17 червня; 2 воркшоп з 31 липня по 2 серпня; 3 воркшоп з 2 по 4 жовтня);
- ”Молодь та освіта” (1 воркшоп з 12 по 14 червня; 2 воркшоп з 3 по 5 серпня; 3 воркшоп з 28 по 30 жовтня)
- “Медіа” (1 воркшоп з 14 по 16 липня; 2 воркшоп з 15 по 17 серпня; 3 воркшоп з 18 по 20 жовтня)
- “Соціальне підприємництво” (з 11 по 13 липня; 2 воркшоп 6-8 серпня; 3 воркшоп з 5 по 7 жовтня)

Для кого ці програми? Для прикарпатців, які займаються мистецтвом, працюють у сфері освіти, культури, медіа чи бізнесу, а також для студентів, які вивчають ці напрями. Попередній досвід важливий, проте не визначальний. Найголовніша умова — бути відкритим/відкритою до нового досвіду. Погоджуєшся?

Яку б освітню програму ти не обрав/обрала, вона допоможе визначити власні цілі й пріоритети. Ти усвідомиш поточний рівень своїх навичок, оволодієш новими інструментами, розвинеш лідерські якості й навчишся ефективно працювати в команді. І це ще не все! Наприкінці навчання на тебе чекає можливість реалізувати свій міні-проект спрямований на розвиток Івано-Франківська.

Участь у програмі повністю безкоштовна, учасникам/-цям забезпечується проживання, харчування та доїзд до місця проведення тренінгу - освітній простір Хата-Майстерня у Карпатах, с.Бабин, Косівський район.

Кожна програма складатиметься з трьох триденних сесій, дві з яких проходитимуть влітку, а одна восени. Участь у програмі передбачає присутність на всіх її сесіях. По завершенню навчальних сесій відбудеться пітчинг міні-проектів, розроблених учасниками освітніх програм. Автори кращих проектів отримають кошти на їх реалізацію.

**Освітні програми за напрямами “Мистецтво та культура”, ”Молодь та освіта” “Медіа” та “Соціальне підприємництво” реалізує Молодіжна організація СТАН в межах проекту “Амбасадори розмаїття в Прикарпатті” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Ім'я та прізвище *
Дата народження *
Регіон проживання *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy