MORNOTA YAZARLIK BAŞVURU FORMU
Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
AD SOYAD *
Gerçek ad soyad
Your answer
E-POSTA *
Aktif kullandığınız e-posta adresinizi giriniz.
Your answer
DOĞUM TARİHİ *
MM
/
DD
/
YYYY
MESLEK *
Öğrenci,öğretmen,avukat,işçi vs.
Your answer
TELEFON NUMARASI *
Your answer
ŞEHİR *
Yaşadığınız şehir
Your answer
OKUL *
Devam ettiğiniz veya en son bitirdiğiniz okulun adını giriniz.
Your answer
BÖLÜM *
Okumakta olduğunuz veya okuduğunuz bölümü giriniz.
Your answer
AKADEMİK SEVİYE *
KISA ÖZGEÇMİŞ *
Bu kısımda eğitim bilgisi, çalışma ve ilgi alanları, vb. üçüncü ağızdan düz yazı şeklinde yazılmalıdır.
Your answer
Mornota çeviri grubuna katılmak ister misiniz? *
En az 1 yabancı dil bilmelisiniz.
Hangi dil/dillerden çeviri yapmak istiyorsunuz?
Yukarıdaki seçeneği evet işaretleyenlerin yanıtlaması zorunludur.
Your answer
Mornota sizce nedir?
Your answer
Mevcut blog linkinizi giriniz.
Eğer yoksa boş bırakabilirsiniz.
Your answer
Bizi nereden buldunuz? *
Kullanım Şartları (Lütfen okuyunuz.)
–Yazarlar araştırmayı, okumayı sevmeli ve öğrendiklerini insanlarla paylaşmaktan mutluluk duymalıdır.

– Mornota’da yayınlanacak yazılar, sosyal bilimler alanlarının genel çerçevesinin içine sığabilecek herhangi bir konu üzerine olabilir. Güncel bir meseleyi inceleyebileceği gibi, geçmiş olaylara veya diğer akademik konulara odaklanabilir.

– Yazılar için herhangi bir alt veya üst kelime sayısı sınırlaması bulunmamaktadır. Ancak deneyimlerimiz 750 ila 2000 kelime arası yazıların en çok okunanlar olduğunu göstermektedir.

– “Mornota”nın genel yayın çizgisine, genel ahlak kurallarına ve ayrıca yazım/içerik bakımından platformumuzun akademik seviyesine uygun olmayan yazılar yayınlayan yazar önce sadece bir defa yazılı olarak uyarılacaktır. Bu eylemin tekrarı durumunda, herhangi bir uyarı yapılmadan Mornota ile ilişiği kesilecektir.

– Mornota editöryal ekibi, bütün yazılara gerekli durumlarda yazım/imla ve içerik yönünden müdahale etme hakkına sahiptir.

– Makalelerin bi­lim, dil ve hu­kuk açı­sın­dan so­rum­lu­lu­ğu ya­zar­la­rı­na ait­tir. Tarafımıza gönderilen makaleler, yazılı ve görsel çeşitli başka mecralarda da yayınlanabilir. Yazarlar bu şekilde makalelerin kullanım iznini, Mornota’ya vermeyi otomatik olarak kabul etmiş olurlar.

-Yazar, Mornota’ya yazı gönderdiğinde bu içeriğin özgün olduğunu taahhüt eder. Yazı onay sürecinde ilk olarak kopya içerik denetiminden geçer. Kopya içerik olduğunun tespit edilmesi durumunda ise yazar uyarılır.

-Yazar, Mornota sayfalarını kendi çıkarları doğrultusunda reklam veya farklı şekillerde kazanç amacıyla kullanamaz.

-Yazar, yazılarıyla sitenin kullanımını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kitleyemez. Verileri yanıltıcı, hile girişimlerinde bulunamaz. Aksi takdirde üyeliği sonlandırılır ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

-Mornota’ya gönderilen yazıların yedeğinin alınması önerilmektedir. Yazıların, yorumların veya kişisel mesajlasmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden Mornota sorumlu tutulamaz.

-Mornota, tarafından sonlandırılan üye hesabına ait her türlü kaydı silip silmemekte özgürdür. Yazar, silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

-Yazar, yayınlamakta olan yazılarının yayından kaldırılmasını talep edebilir. Fakat bu talep editör onayına tabidir.

-Mornota, tarafından yazarlara sağlanan kontrol panelinde yer alan detaylar dışında daha fazla veri açıklamama hakkını elinde tutar.

-Yazar, Mornota hizmetlerinden faydalanmaya başlandığı andan itibaren üyelik sözleşmesinde ve kullanım koşullarında yer alan tüm hükümleri kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder.

*
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.