Polski AstroBloger - Newsletter
Skorzystaj z astronomicznego newslettera! Aby otrzymywać za darmo powiadomienia w postaci wiadomości elektronicznych wystarczy podanie swojego adresu e-mail i potwierdzenie chęci dołączenia do listy subskrybentów bloga. Wypisanie się z newslettera możliwe jest bez żadnych przeszkód w dowolnym momencie korzystania z tej formy kontaktu z witryną. Forma ta nie jest równoważna z wysyłką na podany e-mail każdorazowo nowo publikowanego tekstu na łamach bloga. Ze względu na ograniczoną do minimum formułę wysyłki newslettera nie stanowi on w żadnym razie formy agresywnego marketingu - rozsyłany jest przeważnie raz w kwartale, tylko w bardzo sporadycznych przypadkach do 2-3 razy w miesiącu w sytuacji podwyższonej aktywności słonecznej i ewentualnych szans na występowanie zorzy polarnej jak i przed ważniejszymi zjawiskami astronomicznymi czy ewentualnymi zmianami technicznymi na blogu.
Regulamin newslettera i zasady realizowania wysyłki *
Brak akceptacji zasad newslettera równoważny jest z rezygnacją z tej formy kontaktu z blogiem i uniemożliwia zarejestrowanie adresu e-mail.
Required
Wpisz swój adres e-mail i potwierdź poniższym niebieskim przyciskiem oraz potwierdź akceptację regulaminu newslettera. *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service