Seminarium TRIZ
W imieniu organizatora - firmy Novismo - zapraszamy na seminarium poświęcone tematyce TRIZ (Teorii Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań).
Z wykładem wystąpi prof. Sergei Ikovenko – prezydent Międzynarodowego Stowarzyszenia TRIZ (MA TRIZ), profesor MIT.
Seminarium odbędzie się 28 czerwca 2016 r. w godzinach 10.00 - 13.00 w auli A1 na Wydziale Zarządzania UŁ, ul Matejki 22/26. Wykład w języku angielskim.
Udział w seminarium jest bezpłatny.

TRIZ (Teoria Rozwiązywania Innowacyjnych Zagadnień) to metodologia, zestaw narzędzi, baza wiedzy i podstawowy model technologiczny do tworzenia nowych innowacyjnych pomysłów i rozwiązywania problemów. TRIZ dostarcza narzędzi i metod do prawidłowego formułowania problemów, analizy systemowej, analizy błędów oraz możliwych kierunków ewolucji systemu. TRIZ, w przeciwieństwie do technik takich jak „burza mózgów” (które są oparte na losowym generowaniu pomysłu), podchodzi algorytmicznie do rozwiązywania problemów technicznych; metodą kolejnych przybliżeń dąży do stworzenia optymalnego rozwiązania problemu poprzez udoskonalanie istniejących rozwiązań.
Wśród firm stosujących TRIZ wymieniane są Samsung, Boeing, Hewlett-Packard, IBM, Motorola, Raytheon, Xerox GE, Hyundai, KIA, LG, INTEL, P&G i inne.

Prosimy o zarejestrowanie się - to ułatwi kontakt organizatorów z zainteresowanymi osobami.

Zgłoszenie udziału w Seminarium TRIZ *
* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Required
Uczestnik
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb marketingowych zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 97r. o ochronie danych osobowych, dziennik ustaw nr 133, poz. 883.
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
e-mail *
Your answer
Firma uczestnika
Nazwa firmy
Your answer
NIP
Your answer
Adres firmy - ulica
Your answer
Kod pocztowy - miasto
Your answer
Uwagi:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms