הגשת מועמדות לתכנית היזמות של HUstart - מסלול Science - שכולל כימיה\ביולוגיה\פיסיקה וכל מה שביניהם
בינואר 2018 נפתח את המחזורים הבאים של תכניות היזמות שלנו, ואנחנו מזמינים אתכם להצטרף לקהילה ההולכת וגדלה של סטודנטים ובוגרי האוניברסיטה העברית שמקימים סטארטאפ בHUstart, הבית של היזמים באוניברסיטה העברית.

למי שלא מכיר, כמה דברים עלינו:
התחלנו לפני קצת יותר משנתיים ומאז עברו בתכניות שאנחנו מפעילים ובקורסים האקדמיים שאנחנו שותפים להם כ-150 משתתפים וכ-35 פרויקטים שרבים מהם הפכו לסטארטאפים פעילים.

*אז מה עושים בתכנית?
מקימים סטארטאפים מדעיים-טכנולוגיים - from scratch

*מי יכול להגיש מועמדות?
התכנית מיועדת לסטודנטים לתארים מתקדמים, ולבוגרי האוניברסיטה ללא הגבלת גיל. אפשר להגיש מועמדות גם אם אין זיקה לאוניברסיטה העברית, אבל יש עדיפות לקהילת האוניברסיטה. סטודנטים לתואר ראשון בשנת הלימודים האחרונה יכולים להגיש מועמדות ויידונו בועדת חריגים.

*צריך צוות? צריך רעיון?
אפשר להגיש מועמדות גם אם אין צוות, אבל מאוד רצוי להגיע עם רעיון. השנה תינתן עדיפות לסטודנטים שיגישו מועמדות כחלק מצוות.

*למה כדאי להשתתף בתכנית?
כי אנחנו נותנים ליווי מקצועי אישי לכל משתתף ולכל צוות, עוזרים למצוא שותפים ולגבש רעיונות, וגם מספקים קשרים וגישה למשקיעים. ובכלל, נותנים מסגרת מכוונת ודחיפה קדימה כדי שתצליחו להקים חברות מצליחות. והכי חשוב - נבנית אצלנו קהילה של יזמים שעוזרת ודוחפת, והרוח הגבית הזו מחפשת את האנשים הכי מוכשרים בסביבה כדי להעיף אותם קדימה.

*אם אני עובד במשרה מלאה אני עדיין יכול להשתתף?
כן. אחד המאפיינים של התכנית שלנו הוא בישול הפרויקטים על אש קטנה עד שהם בשלים מספיק כדי שהמשתתפים יקחו סיכון, יהפכו ליזמים, וישקיעו את כל זמנם בסטארטאפ. התכנית בנויה באופן שמתאים גם לסטודנטים וגם למי שעובד. נפגשים פעם בשבוע למפגש אינטנסיבי אחרי שעות העבודה.

*ואם כבר יש לי סטארטאפ אז זה לא רלוונטי?
רלוונטי. אתם יכולים להגיש מועמדות כצוות ואם תתקבלו, תשתלבו בחלק השני של התכנית, שפתוח לצוותים בלבד, בשונה מהחלק הראשון של התכנית שפתוח גם למשתתפים שמגיעים ללא צוות. אם אתם כבר fully committed תיבחן האפשרות להתאים לכם ליווי אישי.

*מה אנחנו מחפשים?
אנחנו מחפשים בעיקר שני מרכיבים אצל המועמדים שלנו. הראשון, רמה גבוהה במיומנות מסוימת (skill). זה יכול להיות תכנון אופטי, הנדסת חומרים, מחקר ביולוגי או כל skill מדעי אחר, זה יכול להיות יכולת מכירה יוצאת דופן, דחף יזמי בלתי נשלט שמעביר אתכם דרך קירות או משהו אחר שיפתיע אותנו וחיוני להצלחת סטארטאפ מבוסס מדע. השני, passion - רצון עז להקים סטארטאפ.

*למי התכנית לא מתאימה?
אם אתם יודעים הכל על בחירת שותפים, איתור הזדמנויות עסקיות, פטנטים, מחקרי שוק, מחקר לקוחות, רגולציה, שיווק ומכירות, ניהול מוצר, בניית מצגות וחומרים לגיוס השקעה לסטארטאפ, לתת פיצ' שמשקיעים יאהבו לשמוע, על מה להקפיד בהסכם בין המייסדים ועל מה להקפיד בהסכם השקעה - אם אתם כבר יודעים את כל זה - אז התקדמתם יפה והתכנית לא מיועדת לצוות בשלב שלכם. בכל מקרה אחר, אנחנו כאן בשבילכם ונשמח שתגישו מועמדות.

*מה מבנה התכנית?
התכנית כוללת מפגש אחד בשבוע לאחר שעות העבודה לאורך כשמונה חודשים (מתאים לאנשים עובדים) ושעות עבודה נוספות בהיקף משתנה בהתאם לשלב בתכנית. בחלק מהמפגשים תתקיים הרצאה ממרצה חיצוני וחלקם יוקדשו למנטורינג לכל מיזם באופן אישי.

*אפשר לקבל עוד פרטים? מה עלות התכנית?
התכנית מוענקת כשירות לקהילת האוניברסיטה העברית. נגבה תשלום סמלי מאוד וחד פעמי של 100 ש"ח לסטודנט ו-500 ש"ח ממי שאינו סטודנט.
פרטים נוספים תוכלו לקבל באירוע שנערוך ב-5 בדצמבר (פרטים בדף הפייסבוק שלנו).

*הקבלה על בסיס תחרותי ומספר המקומות מוגבל.
*צוותים ממלאים טופס אחד. כלומר אחד מחברי הצוות ממלא טופס רישום אחד עבור כל חברי הצוות.

שימו לב שהרישום פתוח למספר תוכניות שונות.
אם התכנית הרלוונטית לכם היא Digital שזה אומר software/hardware, אנא עברו למלא את הטופס הבא:
https://goo.gl/forms/ZHTe8R1cKFvTt3jF2

שם פרטי *
Your answer
שם משפחה *
Your answer
כתובת אימייל *
Your answer
מספר נייד *
Your answer
עיר מגורים *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms