GirDAP Instagram Takip Koşullu Çekilişler

Aşağıdaki çekilişlere katılmanız için takip koşulunu yerine getirip bu formu doldurmanız gerekmektedir.

-------------------------------------------------------------Çekilişler----------------------------------------------------

Anatolian Puzzle'dan etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @anatolianpuzzle ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 2 Kişiye 1000 Parçalık Puzzle Hediye !

MieS Official'dan etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 3 Kişiye 10’lu Biblo Seti Hediye !

Marstec Elektronik'ten etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @marstec.official ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 3 Kişiye Bluetooth Kulaklık Hediye !

Windbaba'dan etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @windbabaonline ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 2 Kişiye İstedikleri 2 Eğitim Hediye !

Elin Bags'tan etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @elinbags ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 1 Kişiye Lila/Zebra Çanta, 3 Kişiye Seçili ürünlerde %50 İndirim Kuponu Hediye !

The Goat Cold Brew’den etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @thegoat.coffee ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 5 Kişiye Tadım PaketiHediye !

Kolektif Kitap'tan etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @kolektifkitap ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 3 Kişiye Cep Klasikleri Serisi Hediye !

Gündüz Saat’ten etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @gunduzsaat ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 3 Kişiye 200 TL Hediye Çeki Hediye ! Gündüz Saat'in saat modellerini incelemek için https://www.gunduzsaat.com.tr sitesini inceleyebilirsiniz.

Mimi Things Co'dan etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @mimithingsco ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 3 Kişiye Broş Hediye !

Note Cosmetics'ten etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @notecosmeticsturkey ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 5 Kişiye Kozmetik Seti Hediye !

Placebo’dan etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @placeboriginals ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 5 Kişiye 50 TL’lik İndirim Kodu Hediye !

Power İstanbul'dan etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @power_istanbul ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 5 Kişiye 100 USD İndirim Çeki Hediye Hediye !

Tiburon’dan etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @tiburoncomtr ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 5 Kişiye Hediye Kutusu Hediye !

Kozmidelic’ten etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @kozmik.tapestry ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 3 Kişiye Duvar Örtüsü Hediye !

Fekare’den etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @fekarehome ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 1 Kişiye 200 TL Hediye Çeki Hediye !

Huxel’dan etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @huxelofficial ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 1 Kişiye 250 TL Hediye Çeki Hediye !

Deer Case’den etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @deercase_official ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 2 Kişiye 50 TL Hediye Çeki Puzzle Hediye !

Kirpi Kafe’den etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @kirpicafe ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 2 Kişiye 100 TL’lik D&R Çeki Hediye !

Muyika'dan etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @muyika_design ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 3 Kişiye Duvar Saati Hediye !

Truva Akademi’den etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @truvaakademi ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 5 Kişiye Sertifikalı Uzaktan Eğitim, 10 Kişiye Tüm Uzaktan Eğitimlerde %30 İndirim, 10 Kişiye Tüm Uzaktan Eğitimlerde %20 İndirim Hediye !

Orestiya Handmade'den etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @orestiya ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 1 Kişiye Orestiya Focus Set Hediye !

Smiling Walls'tan etkinliğe katılan, etkinlik sonuna kadar bulunan ve (@mies_official_, @girdapmies ve @smilingwalls.co ) Instagram hesabını takip eden katılımcılar arasından 2 Kişiye Duvar Örtüsü, 15 Kişiye %40 İndirim Kodu Hediye !
Sign in to Google to save your progress. Learn more
İsim-Soyisim *
Çekilişlere Katılacağınız Instagram Kullanıcı Adınız (@............ şeklinde yazabilirsiniz) *
E-Posta Adresi *
Takip koşulunu sağladığınız çekilişleri aşağıdan işaretleyebilirsiniz. (Birden fazla çekilişe katılabilirsiniz.) *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy