Volby do zastupitelstva obce Věžná 2022
Vážení spoluobčané!
Blíží se podzimní komunální volby, tedy volby do zastupitelstva naší obce. Cca za 2 měsíce musí být uzavřeny kandidátní listiny podepsané zájemci o práci v novém zastupitelstvu obce v následujícím volebním období.
Protože jsme zatím nezaregistrovali žádnou samostatnou aktivitu z řad místních občanů, rozhodli jsme se opět provést průzkum formou ankety, které by se zúčastnil každý obyvatel obce starší 18 let – tedy volič, kterému není lhostejný další osud naší obce – a pomoci tak vybrat kandidáty vhodné a schopné spolurozhodovat o záležitostech obce, týkajících se jejího každodenního chodu a provozu, ale i jejího rozvoje a životaschopnosti do budoucna. Poněvadž zastupitelstvo obce by mělo být opět sedmičlenné, uveďte, prosíme, nejméně 7 jmen potenciálních kandidátů.
Anketa je samozřejmě anonymní. S jejími výsledky budete seznámeni ihned po jejím vyhodnocení.
Kandidovat může každý občan starší 18 let s trvalým bydlištěm ve Věžné či Brné, a to bez ohledu na výsledky této ankety. Stačí jen vyvinout patřičnou iniciativu.
Pro tuto formu oslovení vás, občanů, se současné zastupitelstvo rozhodlo s cílem nalézt vhodné kandidáty ochotné věnovat část svého času práci ve prospěch své obce.

Zastupitelstvo obce Věžná

Příjmení a jméno 1. kandidáta *
Příjmení a jméno 2. kandidáta *
Příjmení a jméno 3. kandidáta *
Příjmení a jméno 4. kandidáta *
Příjmení a jméno 5. kandidáta *
Příjmení a jméno 6. kandidáta *
Příjmení a jméno 7. kandidáta *
Příjmení a jméno 8. kandidáta
Příjmení a jméno 9. kandidáta
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy