Навчальний візит в Польщу
Ми шукаємо людей, зацікавлених просувати міжкультурний діалог, координувати дії всередині української спільноти та разом з польськими активіст(к)ами.Якщо ти активн(ий/а),творч(ий/а), цінуєш культурне різноманіття, тобі з нами! Заповнюй анкету і вирушай з 12 по 19 серпня у ґміну Поронін в межах проекту “Мистецтво задля міжкультурного діалогу/Culture and Art as a bridge for intercultural dialogue”. Подорож влаштовує “Молодіжна організація “СТАН” спільно зі Студентським братством Львівщини та польськими партнерами. Мандрівка стане частиною масштабного проекту “СТАНу” “Democracy Defenders/Захисники демократії”, що має на меті розбудувати міжрегіональну мережу молодих захисни(ків/ць) демократії та прав людини.

“Мистецтво задля міжкультурного діалогу” це можливість:
- зламати стереотипи про мешкан(ців/ок) іншої країни;
- опанувати креативні методи та з їхньою допомогою популяризувати культурну спадщину;
- дізнатися більше про європейські цінності, демократію та права людини, стати захисни(ком/цею) демократії;
- сприяти налагодженню українсько-польського партнерства;
- здобути досвід локальної культурної дипломатії;
розпочати співпрацю з польськими активіст(к)ами у напрямі просування міжкультурного діалогу.

Організаційні деталі:

При відборі учасників та учасниць пріоритет буде надано учасни(кам/цям) ініціатив Студентського братства інших заходів довготривалого проекту “Democracy Defenders”, ВПО, представни(кам/цям) соціальних, етнічних, релігійних меншин а також LGBTQI спільноти.

Відібрані молоді люди організовано вирушать до Польщі зі Львова (витрати пов’язані з пересуванням, проживанням, харчуванням, інші витрати на території України, в тому числі, оформлення документів та страховки, учасники та учасниці здійснюють власним коштом). На території Польщі, починаючи з міста Перемишль, всі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються коштом організаторів. Організатор(к)и проекту зобов’язуються у разі необхідності надати візову підтримку та консультацію щодо оформлення потрібних документів. Організаційний збір для виконання статутних завдань організації, пов’язаних з проведенням польсько-українських діалогів, становить 1000 гривень та офіційно сплачується на рахунок організації як благодійний внесок на виконання завдань проекту.

Освітньо-інтеграційну подорож влаштовує Молодіжна організація “СТАН” у співпраці зі Студентським братством Львівщини та польською організацією “Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Młodzieżowych Art”.
Із 2014 року “СТАН” влаштовує освітньо-інтеграційні подорожі в Польщу задля створення нової діалогової платформи для активістів та активісток різних етнічних, культурних та соціальних категорій. А також, залучення до діалогу внутрішньо переміщених осіб, правозахисників і правозахисниць із Донбасу і Криму, активістів та активісток старшого шкільного та студентського віку. Чимало з учасни(ків/ць) попередніх поїздок надалі стали активніше брати участь в молодіжних обмінах, пройшли стажування й розпочали співпрацю з Молодіжною організацією “СТАН”, знайшли себе у волонтерстві та громадському активізмі.
Нагадуємо, візити є продовженням довготривалого проекту “Democracy Defenders”, який реалізує організація “СТАН”, за підтримки фонду National Endowment for Democracy.

Я ознайомлений/ознайомлена з деталями навчального візиту та хочу заповнити заявку *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms