Databáza dobrovoľníkov o.z. SLOVAK ULTRA TRAIL
Tento formulár je určený pre oslovenie dobrovoľníkov, ktorí sa v minulosti zapojili do organizácie niektorého z podujatí začlenených do združenia SLOVAK ULTRA TRAIL (diaľkových pochodov a ultra trailov), ako aj širšej verejnosti.

Našim cieľom je umožniť organizátorom týchto podujatí v prípade, že potrebujú pre svoje podujatie pomoc dobrovoľníkov, osloviť širší okruh dobrovoľníkov na Slovensku.

V prípade, že máte záujem, aby Vaše meno a kontaktné údaje boli zaradené do databázy dobrovoľníkov o.z. SLOVAK ULTRA TRAIL, vyplňte a odošlite prosím tento formulár. Informácie budú automaticky zaradené do databázy, kde budú prístupné hlavným organizátorom podujatí začlenených do združenia SLOVAK ULTRA TRAIL. V prípade, že organizátor podujatia bude chcieť osloviť dobrovoľníkov zaradených v databáze, urobí tak prostredníctvom hromadného e-mailu.
Meno a priezvisko *
E-mail *
Telefónne číslo (mobil) *
(prípadne pevná linka)
Bydlisko *
(stačí mesto / obec)
V rámci dobrovoľníckej pomoci viem poskytnúť auto *
(t.j. budem mať k dispozícii auto, ktoré budem šoférovať ja, príp. iná osoba na základe vzájomnej dohody s organizátorom)
Súhlasím s tým, že mnou poskytnuté údaje budú použité členmi o.z. SLOVAK ULTRA TRAIL výhradne na účel uvedený v úvodnej časti formulára. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy