Kurzy MBSR
Toto je registrační formulář ke kurzům a k úvodnímu setkání k osmitýdennímu programu MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction). Setkání je zdarma a je nutno ho absolvovat před začátkem osmitýdenního kurzu, ale doporučuji ho absolvovat i před začátkem pětidenního intenzivního kurzu.

Pokud máte zájem o program MBSR, ale nestihnete přijít na vypsané úvodní setkání, vyplňte prosím příslušné pole níže. Prosím, uveďte pokud možno více termínů, které jsou pro Vás možné. Změna termínu vyhrazena.

Úvodní setkání i kurzy vede Mgr. Jaroslav Chýle, kvalifikovaný lektor MBSR (Center for Mindfulness, Univerzita v Massachusetts, USA, 2014) s dlouholetou praxí. Více informací na www.mbsr.cz
Příjmení *
Jméno *
Email *
Telefon *
Registruji se na úvodní setkání *
Vyberte prosím den a v další odpovědi datum:
Required
Datum úvodního setkání 1 *
MM
/
DD
/
YYYY
Datum úvodního setkání 2
MM
/
DD
/
YYYY
Datum úvodního setkání 3
MM
/
DD
/
YYYY
Mám zájem o osmitýdenní kurz MBSR
Můžete vybrat i více možností:
Osmitýdenní kurz MBSR mohu začít nejdříve od
Můžete vybrat i více možností:
MM
/
DD
/
YYYY
Mám zájem o pětidenní intenzivní kurz mindfulness s lektorem MBSR (5 celých dnů za sebou)
Můžete vybrat i více možností:
Pětidenní kurz mindfulness mohu začít nejdříve od
Můžete vybrat i více možností:
MM
/
DD
/
YYYY
Kde jsem se o programu MBSR dozvěděl(a)?
Clear selection
Vaše komentáře a návrhy. Např. máte zájem o nejbližší kurz, ale nemůžete přijít na úvodní setkání.
Pravidla poskytnutí a zpracování osobních údajů: *
Veškeré osobní údaje zadané v tomto formuláři, zejména mé příjmení, jméno, adresu elektronické pošty, případně telefonní číslo (dále jen "osobní údaje"), poskytuji dobrovolně. Osobní údaje budou zpracovány jen v rozsahu nutném pro přihlášení a evidenci zájemců o kurz MBSR vedený správcem, Mgr. Bc. Jaroslavem Chýle, IČ: 492 285 10 (dále jen "správce"), za účelem uzavření smlouvy o poskytnutí služeb a jejího plnění. Mé osobní údaje uloží správce do zabezpečené elektronické databáze a NEBUDOU zpřístupněny jiným osobám. Jako subjekt údajů mám právo přístupu k mým osobním údajům a zjistím-li nebo budu-li se domnívat, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mám právo požádat správce o vysvětlení, právo požadovat blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci mých osobních údajů.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy