Registracija į "Dokumentų kūrimas ir saugus dalijimasis" programą pagal projektą „Prisijungusi Lietuva“
Įgyvendinant projektą „Prisijungusi Lietuva“, yra rengiami nemokami nuotoliniai skaitmeninio raštingumo mokymai pagal programą "Dokumentų kūrimas ir saugus dalijimasis".

PAGAL ŠIĄ PROGRAMĄ MOKYMAI VYKS: ŠIŲ METŲ rugpjūčio 17 d. (17:00-19:00) , 18 d. (17:00-19:00) ir 19 d. (17:00-19:00) nuotoliniu būdu.

Kviečiame Jus užsiregistruoti į šią programą užpildant žemiau pateiktą formą.

Projektą „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė įgyvendina: Informacinės visuomenės plėtros komitetas kartu su partneriais: asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Skaitmeninio raštingumo mokymus gyventojams organizuoja: asociacija „Viešieji interneto prieigos taškai“ (VIPT), UAB „Baltijos kompiuterių akademija”, Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija, VŠĮ „Informacinių technologijų institutas“.Vardas *
Pavardė *
Gimimo data (reikalinga siekiant užtikrinti dalyvių unikalumą) *
MM
/
DD
/
YYYY
Telefono numeris *
El. pašto adresas *
Duomenų apsauga
Įsigaliojus Europos Sąjungos (ES) bendrajam duomenų apsaugos reglamentui, mūsų visų duomenys bus saugesni. Reglamentas padės užtikrinti, jog kiekvieną iš mūsų pasiektų tik vertinga informacija. Tam, kad galėtume patvirtinti Jūsų dalyvavimą seminare, prašome leisti naudoti bei tvarkyti Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris). Dalyvio vardas ir pavardė bus naudojami spausdinant mokymų dalyvio sertifikatus.

Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi vidaus administravimo tikslu bet ne ilgiau nei to reikia administravimo darbams atlikti. Jūsų pateikti kontaktiniai duomenys ir kita informacija bus naudojama susisiekti su Jumis.
Duomenų valdytojas yra Viešieji interneto prieigos taškai (registracijos adresas: Sausio 13-osios g. 10 Vilnius, Tel. 8 6(85)47445, El. paštas: asociacija@vipt.lt).

Duomenų subjektas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis ir kitas teisės aktais numatytas teises. Kilus klausimams ir norit realizuoti savo, kaip duomenų subjekto, teises, galite kreiptis į asociacija@vipt.lt.

Užtikriname, kad Jūsų pateikti duomenys nebus atskleisti kitiems asmenims, išskyrus seminarą organizuojančias organizacijas.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of @vipt.lt. Report Abuse