EYDK Paydaş Ağı Katılım Formu
Değerli paydaşlarımız,

Etki Yatırımı Danışma Kurulu (EYDK), pozitif ve ölçülebilir sosyal ve çevresel etki yaratarak finansal getiri elde etmeyi hedefleyen ve küresel çapta 2,3 trilyon dolar seviyesine ulaşmış bulunan etki yatırım modelini Türkiye'de ana akım bir yatırım seçeneği haline getirme vizyonuyla, kamu, özel ve üçüncü sektörlerden gelen lider 40 üye kurumuyla çalışmalarını sürdürmektedir. EYDK aynı zamanda Global Steering Group for Impact Investment'ın (GSG, https://gsgii.org/) üyesidir.

Bu formda gerekli bilgileri doldurarak EYDK Paydaş Ağı'na katılım göstermiş olacaksınız. EYDK Paydaş Ağı'nın amacı, ilgili kişileri etki yatırımına dair bilgilendirmek ve iletişimi güçlendirmek üzere bir araya toplamaktır. Paydaş Ağına katılımınız durumunda sadece ilgili kişilere özel etkinliklerimiz, projelerimiz ve bilgilendirmelerimizden ilk sizler haberdar olacaksınız.

------

EYDK Paydaş Ağı KVKK Bilgilendirmesi:
https://drive.google.com/file/d/1F9Y4s6tvnl-1jwsMs9_u7ojLp8pBOkvO/view?usp=sharing
Sign in to Google to save your progress. Learn more
İsim-Soyisim *
Kurum *
Unvan *
Kurumsal Mail Adresi *
AÇIK RIZA: Kişisel verilerimin işlenmesi ile ilgili tüm detayların anlatıldığı aydınlatma metnini özgür iradem ile okuyup anladığımı ve bu konuda tarafıma gerekli tüm bilgilendirmenin yapılmış olduğunu; aydınlatma metninde belirtilen amaçlarla verilerimin işlenmesine açık rıza verdiğimi beyan ederim. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of EYDK. Report Abuse