Atelier fotograficzne sprzed 100 lat | Warsztat Fotograficzny
Odwiedzając „Warsztat fotograficzny” można dowiedzieć się jak wyglądało i funkcjonowało dawne atelier fotograficzne oraz na czym polegała praca fotografa i laboranta przełomu XIX i XX wieku. Podczas wizyty można będzie zapoznać się z historią i dawnymi technikami fotografii. Program prezentacji: wprowadzenie do warsztatu prezentującego technikę ambrotypii, zarys historyczny, demonstracja sprzętu używanego w procesie ambrotypii, opis roztworów używanych w pracowni fotograficznej, pokaz przebiegu procesu powstawania zdjęcia.
Warsztat fotograficzny oferuje także możliwość wykonania techniką kolodionową portretu na szkle.

Kiedy: Każdy czwartek i piątek miesiąca, godz.: 16:30-17:30
Gdzie: Warsztat Fotograficzny Warsztatów Kultury, Zaułek Hartwigów
Zapisy: Udział w pokazach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy przed formularz online.
Wybierz godzinę warsztatów *
Imię i Nazwisko *
Your answer
Numer telefonu kontaktowego *
Your answer
E-mail *
Your answer
Czy jesteś osobą pełnoletnią? *
Skąd wiesz o wydarzeniu?
Your answer
Jeśli chcesz otrzymywać nasz newsletter kliknij poniżej.
Informacja o sposobie przetwarzania Państwa danych:
1. Niniejszym informujemy, że Warsztaty Kultury w Lublinie z siedzibą przy ul. Grodzkiej 5a, 20-112 w Lublinie są administratorem danych osobowych uczestników warsztatów zwanych dalej wydarzeniem kulturalnym.
2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji wydarzenia kulturalnego, w celach statystycznych oraz w celach archiwalnych (dowodowych) dla zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, co jest prawnie uzasadnionym interesem Warsztatów Kultury (podstawa z art 6 ust 1 lit f RODO).
3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres przewidziany w przepisach prawa dotyczących przechowywania określonych dokumentów.
4. Warsztaty Kultury wyznaczyły Inspektora Ochrony Danych, z którym możecie się Państwo skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw przez email iodo@warsztatykultury.pl lub pisemnie na adres siedziby Warsztatów Kultury w Lublinie wskazany w pkt. 1.Proszę pamiętać że, przed realizacją Państwa praw będziemy musieli Państwa odpowiednio zidentyfikować.
5. Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
6. Warsztaty Kultury nie przekazują Państwa danych poza teren Polski / UE / Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
7. Uczestnik posiada prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
9. Podanie organizatorowi wydarzenia kulturalnego danych osobowych jest dobrowolne jednak odmowa ich podania uniemożliwi przyjęcie zgłoszenia na wydarzenie artystyczne.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy