Тренінг "Сам собі коуч"
Як привести своє життя в баланс та гармонію? Як розширити свою свідомість та світогляд? На ці питання будемо шукати відповідь під час тренінгу, котрий проведе 6-го квітня у Гончаренко центрі Алла Пояркова.

Цей навчальний захід із самопізнання та саморегуляції запропонує вам зручні та ефективні техніки, які використовує в своїй роботі пані Алла - коуч та тренер особистісного розвитку.

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/Zx4E4bi і чекайте на телефонний дзвінок та запрошення від адміністраторки напередодні (5 квітня). Тренінг почнеться у вівторок, 6 квітня об 11.00 і триватиме 1,5 години. З огляду на карантин, ми запросимо до участі тільки 15 осіб.

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop
Напишіть, будь ласка, ваше прізвище та ім'я *
Напишіть, будь ласка, ваш номер телефону у форматі 38(ххх)ххх хх хх
Напишіть, будь ласка, Вашу електронну адресу. *
Зверніть увагу, що якщо ви маєте пошту на серверах .ru, mail.ru та інших російських серверах, наші листи до вас можуть бути автоматично заблоковані.
Скажіть, будь ласка, скільки Вам років? *
До участі запрошуються дорослі люди віком 18+
Напишіть, будь ласка, вашу дату народження *
Ми плануємо готувати для учасників спільноти привітання з нагоди днів народжень
MM
/
DD
/
YYYY
Звідки ви дізналися про цей захід? *
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy