Taro pamatu apmācība- personīgā transformācija
27.03.2022.- 06.09.2023.

Lai piedalītos kursā, Tev nav nepieciešamas taro priekšzināšanas. Tomēr arī tad, ja tādas ir, iepriekšējo gadu kursa dalībnieču pieredze rāda, ka jebkurā gadījumā dalība kursā ir ļoti vērtīga, jo ļauj iegūt papildus zināšanas, padziļinātāku skatījumu uz taro sistēmu un arhetipiem, kā arī piedzīvot pašai savu individuālo transformāciju.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
1. Vārds, uzvārds *
2.Kā Tu uzzināji par šo kursu?
Clear selection
3. Kāda ir Tava motivācija, piesakoties kursam? Ko vēlies no tā iegūt, kādu rezultātu vēlies saņemt?
4.Kādas ir Tavas taro zināšanas?
Clear selection
5. Kursā tiks izmantotas divas platformas: ZOOM un TELEGRAM. Zoom var lietot gan telefonā, gan datorā. Telegram aplikācija jāielādē telefonā un pēc tam, ja vēlēsies, varēsi savienot to ar datoru un lietot arī tur (princips līdzīgs kā WhatsApp).

 Lūdzu norādi savu mobilā tālruņa numuru. Tas būs nepieciešams, lai pievienotu Tevi Telegram slēgtajai dalībnieku grupiņai.
6. Dalībai kursā nepieciešama taro kāršu kava. 
Kārtis var iegādāties grāmatnīcās vai interneta veikalos: www.janisroze.lvwww.taropasaule.lvwww.bookdepository.comwww.amazon.com.  Ja esi pilnīga taro iesācēja, es iesaku sākt ar Rider Waite klasisko kavu. 
Clear selection
7.Kursa kopējā vērtība ir  EUR 888,- (vienas nod.maksa  EUR  37,-  kopā  24 nodarbības). 
Kā Tu vēlies veikt kursa apmaksu?
Clear selection
8.Iepazīsties lūdzu ar vispārējiem kursa noteikumiem un apliecini savu piekrišanu.

1) programma ir izveidota tā, lai tās dalībniece apgūtu taro sistēmas pamata teoriju, kā arī piedzīvotu savu pašizziņas un transformācijas procesu. Lai tas noritētu produktīvi, ir ieteicams būt klātesošai grupas tikšanās reizēs vai laicīgi noskatīties nodarbības video, ja tas nav bijis iespējams. Tāpat- pildīt dotos praktiskos un radošos uzdevumus, veidot personiskos pierakstus, dalīties atziņās, iesaistīties diskusijās un citādi aktīvi būt klātesošai kursā  notiekošajā. 

2) lai visām dalībniecēm, daloties savos novērojumos vai pieredzētajā slēgtajā grupā veidotos uzticama un droša vide, tiek cienīta un ievērota visu dalībnieču privātās informācijas konfidencialitāte. Jebkāda informācija par dalībniecēm, to privāto dzīvi, profesionālo darbību, kas kļūst zināma citām dalībniecēm kursa laikā, nedrīkst tikt izpausta tālāk trešajām personām nekādā formā.

3)šīs programmas autortiesības pieder Lindai Arelai, tādēļ nav pieļaujama jebkāda informācijas nodošana/mācīšana citām personām, kas nav apmācību programmas dalībnieces.  Saņemto materiālu (rakstisku, video, vizuālo, audio) pavairošana, tālāka izplatīšana, kopēšana, kā arī materiālu pārveidošana vai tās pārsaukšana ar citu nosaukumu ir aizliegta.
*
9.Varbūt Tev ir vēl kāda neskaidrība vai jautājums? Piezīmes.
10.Esmu ļoti priecīga un pateicīga, ka esi izvēlējusies manu programmu un varēšu atblastīt Tevi Tavā personīgajā izaugsmē un taro apgūšanā. 

Atbilstoši Tevis minētajam sagatavošu un izsūtīšu  e-pastā rēķinu maksājumam.  Pēc tā apmaksas, Tu saņemsi uzaicinājumu pievienoties slēgtajai Telegram grupiņai, kā arī pirmās nodarbības Zoom linku. 
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy