Анкета на участь у Інтеграційній зустрічі представників ОГС Житомирщини
Запрошуємо громадських діячів та представників організації громадянського суспільства, які здійснюють діяльність у Житомирі та/або Житомирській області взяти участь у Інтеграційній зустрічі ОГС Житомирщини: аналізуємо результати, посилюємо організаційну спроможність, яка відбудеться 11 грудня 2020 р. (п'ятниця.).

Інтеграційна зустріч передбачає дві сесії: онлайн та оффлайн (зверніть увагу, що є змога долучитися, або до обидвох сесій зустрічі, або обрати одну із двох).  

Сесія №1 (онлайн) - Інтеграційна зустріч представників ОГС Житомирщини: аналізуємо результати, посилюємо організаційну спроможність.
Коли? 11 грудня 2020 р., з 10:00 по 13:00.
Де? платформа Zoom

1. В ході онлайн зустрічі буде представлено та обговорено результати проведеного опитування місцевих ОГС “Як спрацювало громадянське суспільство на Житомирщині у 2020 році в умовах пандемії?”
2. Учасники зустрічі матимуть змогу отримати поради та рекомендації щодо актуальних підходів посилення організаційної стійкості ОГС від Оксани Косенко, координаторки проєкту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» Програми розвитку ООН в Україні.
3. Практичним досвідом впливу дієвого корпоративного управління на зміцнення спроможності ОГС поділиться Лариса Латипова, голова Наглядової ради Асоціації фондів громад України, Виконавча директорка Асоціації випускників «Аспен -Україна».

Сесія №2 (оффлайн) - Майстер-клас для представників місцевих ОГС - “Формуємо особистісні стратегічні плани позитивних змін - інвестиція в організаційну стійкість”.
Тренер - Володимир Глущенко, бізнес і лайфкоуч, фінансовий консультант.
Коли? 11 грудня 2020 р., з 14:30 по 17:30.
Де? бізнес-центр “Імперіал”, майдан Перемоги, 10, 2-ий поверх.

Зазвичай заключний місяць року присвячено підведенню підсумків та плануванню на майбутнє. Важливо, що продумані особисті плани та стратегії розвитку прямо пропорційно впливають на професійну діяльність, в тому числі це стосується і роботи в громадському секторі.

Запрошуємо представників організації громадянського суспільства долучитися до 3-годинного інтенсиву, який допоможе сформувати стратегію - бачення своїх цілей та операційний план - щоденній дії і проміжні результати для створення та оцінки прогресу.

Учасники майстер-класу одержать роздаткові матеріали. В рамках заходу передбачена кава-брейк.

Участь у заході безкоштовна. Реєстрація обов'язкова. Кількість учасників обмежена.  

Організатор інтеграційної зустрічі: НУО “Сучасний Формат” за підтримки проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Прізвище та Ім'я *
Організація, яку Ви представляєте *
Вкажіть, в якій сесії Ви хочете взяти участь (в одній, або в двох) *
Required
Контактний номер телефону *
E-mail *
Ви надаєте згоду на обробку персональних даних відповідно до діючого законодавства *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy