Реєстрація на тренінг "Як робити дієві кампанії з просування відновлюваної енергетики?"
Центр екологічних ініціатив "Екодія" спільно з Climate Action Network (CAN) запрошують на дводенний тренінг із планування громадської кампанії за перехід на 100% відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), який відбудеться у м. Київ 16-17 травня 2018 року.

Відповіді приймаються до 17 квітня 2018 року, 23:59. Запрошення на захід будуть надіслані учасникам 24 квітня.

Наші друзі з Climate Action Network підготували toolkit (набір інструментів) для поетапного планування кампаній із просування ідеї переходу на 100% відновлюваних джерел. Якщо Ви активіст/-ка, представник/-ця громадської організації або просто людина з активною громадянською позицією і займаєтесь діяльністю з популяризації та розвитку відновлюваних джерел енергії у своєму місті чи на рівні країні — тоді цей інструмент для вас.

Для України є прорахований сценарій майже повного переходу на відновлювану енергетику до 2050 року. Однак його втілення залежить від змін, які мають відбутися у нашому суспільстві. Від рішень, які мають бути прийняті та реалізовані на всіх рівнях. Ці рішення і зміни будуть можливі лише якщо буде суспільний запит та "агенти змін" на місцях, що його створюватимуть. Ми пропонуємо долучитися до спільної роботи над популяризацією переходу на сталі відновлювані енергоресурси, бо ми з вами розуміємо — це необхідно, та 100% — це можливо!

На тренінгу ми познайомимо вас з інструментами планування із toolkit і покажемо його можливості для планування ваших кампаній на місцях (перший день). А також проведемо практичну сесію для створення національної кампанії за перехід на 100% ВДЕ (другий день). Результатом зустрічі має стати стратегія кампанії за 100% ВДЕ, реалізовувати яку ми будемо усі спільно. Отримані навички Ви зможете також використовувати для створення кампанії на локальному рівні.

Тренінг проводитиме Татьяна Шауро — комунікаційна менеджерка CAN EECA, яка працює в кліматичній та енергетичній сферах більше 4-х років, активна учасниця кліматичних переговорів ООН з 2013-ого року.
Робочі мови: російська та українська.

Організатори відшкодовують витрати на проїзд за умови пред'явлення оригіналів проїзних документів, проживання на час тренінгу (1 ніч) та частково харчування (обіди).

Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
E-mail *
Your answer
Область + населений пункт, в якому Ви проживаєте *
Your answer
Посилання на Facebook сторінку (якщо маєте)
Your answer
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Організація, яку представляєте *
Your answer
Посада *
Your answer
Посилання на сайт/Facebook організації *
Your answer
Що Ваша організація вже реалізувала/планує зробити для розвитку та популяризації ВДЕ? *
Your answer
Що Ви особисто робите для цього в своїй ГО або ініціативі? *
Your answer
Мотивація для участі *
Your answer
Чи зможете бути всі дні на тренінгу та бути повністю включеними в процес? *
На заході буде організоване вегетаріанське харчування. Якщо у вас є особливості в дієті, будь ласка, повідомте нас про це в полі для коментарів. *
Your answer
Чи готові Ви покрити частину витрат на харчування? *
Чи хочете Ви отримувати електронний бюлетень Екодії? *
Даю згоду на обробку персональних даних згідно чинного законодавства України *
Коментарі/Побажання
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service