Přihláška EC2020
Pořadatel: YMCA Husinec spolu s místním sborem Církve bratrské a ACTM,
Termín: 18.-26.7.2020
Zúčastnit se mohou osoby starší 15 let. U osob mladších 15 let vyžadujeme aktivní účast rodiče či odpovědné osoby starší 18 let.

Bližší informace Tim Chán (hlavní vedoucí) – tel: 723 099 430,
e-mail: ec.ymca@seznam.cz
Email address *
Souhlas s podmínkami akce? *
Zúčastnit se mohou osoby nad 15 let. U osob mladších 15 let vyžadujeme aktivní účast rodiče či odpovědné osoby starší 18 let. Základní info o akci: - jedná se o kurz zaměřený na prohloubení znalostí anglického jazyka - lektoři i organizátoři jsou křesťané a ke studiu se používají materiály s křesťanskými tématy - kemp je pobytového typu (zkrácené pobyty nejsou možné, stejně jako každodenní dojíždění účastníků na výuku) - aktivní účastí se rozumí placený pobyt (s účastí na výuce a dalším programu) - všichni účastníci jsou pojištěni proti úrazu - angličtinu vyučují lektoři z USA - denní program je rozdělen na výukové bloky (gramatika, reading, konverzace) a zájmové bloky (sport, tvořivost) - součástí programu jsou aktivity vhodné pro všechny věkové kategorie, jako např. výlety, turnaje, večerní posezení u ohně, čajovna a podobně - vyžaduje se aktivní účast na všech aktivitách kempu s ohledem na individuální schopnosti a možnosti účastníka - při porušení pravidel pobytu si organizátoři vyhrazují právo účastníka neprodleně vyloučit bez finanční náhrady Bližší informace Tim Chán (hlavní vedoucí) – tel: 723 099 430, e-mail: ec.ymca@seznam.cz
Required
Příjmení *
Your answer
Jméno *
Your answer
Telefon *
Your answer
Adresa (Ulice č.p., Obec PSČ) *
Your answer
Datum narození *
MM
/
DD
/
YYYY
Abychom lépe poznali jak vás rozdělit do skupin na výuku. Vyplňte poctivě za sebe tento test. Adresa online testu pro zjištění úrovně angličtiny:
Úroveň mé angličtiny podle výsledků z online testu je
A1 - Začátečník
C2 – Proficient
Chci tričko
Vyberte
Jsem starší/mladší ...ti let (v době konání EC)? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy