Kurumsal Sürdürülebilirlik ve Sorumluluk Zirvesi Kayıt Formu

Boğaziçi Üniversitesi IV. Kurumsal Sürdürülebilirlik ve Sorumluluk Zirvesi 8 Aralık 2022 Perşembe günü çevrimiçi olarak gerçekleşiyor.

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM), Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Çözümleri Ağı (UN SDSN) Türkiye'nin katkılarıyla, Dördüncü Kurumsal Sürdürülebilirlik ve Sorumluluk Zirvesi 8 Aralık’ta çevrimiçi oturumlar ile düzenleniyor. Türkiye ve dünyadan sürdürülebilirlik ve yeşil dönüşüm alanında çalışan birçok uzman ile çeşitli kurumların temsilcilerinin ağırlanacağı Zirve bu yıl “Yeşil Dönüşüm” teması ile toplanıyorZirve,  “SKAlar için Eylem 10 Yılı”nın kalan 7 yılında, sürdürülebilir bir yaşam, yaşanabilir bir dünya ve yeşil dönüşüm için tüm paydaşları harekete geçmeye çağırıyor.

Dünyanın yaşamakta olduğu ekolojik, ekonomik ve sosyal sorunların çözümünde, kurumların ve bireylerin “Yeşil Dönüşüm”e yönelik proje ve çalışmalarının ele alınacağı IV. Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal Sürdürülebilirlik Zirvesi, sürdürülebilirlik perspektifinden yeşil dönüşümün yol haritasını akademi, iş dünyası, kamu ve STK temsilcileriyle ele alıyor. Çevrimiçi zirvenin açılış konuşmasını gerçekleştirecek olan UN SDSN Küresel Başkanı Prof. Dr. Jeffrey D. Sachs, bölgedeki enerji ve güvenlik gerilimlerinin varlığında Türkiye’nin enerji, iklim ve sürdürülebilir kalkınma politikaları ile ilgili düşüncelerini paylaşıyor.

Etkinlik Zamanı: 8 Aralık 2022
Etkinlik Adresi: Zoom Webinar (çevrim içi)
Bize (+90) 359 47 54 numaralı telefondan veya ece.gokakin@boun.edu.tr  e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ad *
E-posta *
Kurum adı *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy