Zgłoszenie na kurs / szkolenie / wydarzenie
Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól, jeżeli jesteś zainteresowany kursem / szkoleniem / wydarzeniem organizowanym przez Denon Dental. Jeden formularz dotyczy jednego uczestnika.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Nazwisko *
Imię *
Telefon komórkowy *
Nazwa firmy
Chcę zapisać się na kurs / szkolenie / wydarzenie pod tytułem: *
Prosimy o wpisanie nazwy lub tematyki kursu / szkolenia lub nazwę wydarzenia, którym jest Pan / Pani zainteresowana. Lista szkoleń znajduje się tu : https://dental.pl/lista-szkolen/ 
Data kursu / szkolenia / wydarzenia *
MM
/
DD
/
YYYY
Informacje dodatkowe
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych
Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z  przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych  oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) (dalej: RODO), informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Denon Dental spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Konstancinie-Jeziornej, ul. Kolejowa 49, 05-520 Konstancin-Jeziorna, zarejestrowana w  Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000190409, NIP: 1230017269, REGON: 010226848, kapitał zakładowy: 200 000,00 zł.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi tj. kursu / szkolenia, którego organizatorem jest Denon Dental spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Konstancinie-Jeziornej, ul. Kolejowa 49, 05-520 Konstancin-Jeziorna. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane do podmiotów trzecich, jeśli będzie to niezbędne w celu realizacji kursu/szkolenia.  

Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne i stanowi warunek zawarcia umowy.

Posiada Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, do sprostowania swoich danych osobowych, do usunięcia swoich danych osobowych, do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych czy do przenoszenia danych osobowych.

Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Rozumiem i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Denon Dental Sp. z o.o. *
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie wprowadzonych przeze mnie danych osobowych za pośrednictwem formularza Google. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy