Ankieta o wydarzeniach na żywo od GE3K Events
Tworzymy dla was już pół roku pod szyldem GE3K Events, współpracujemy z kilkoma lokalami i chcielibyśmy poznać wasz zdanie na temat tych właśnie spotkań. To dla nas bardzo ważne, aby komfort był jak najwyższy ;) Dziękujemy za udział w tej krótkiej ankiecie <3
Z okazji pół roku działania jest tez krótki artykuł o tym na stronie:
https://ge3kevents.pl/artykul/pol-roku-aktywnosci-ge3k-events-podsumowanie/
Sign in to Google to save your progress. Learn more
1. Twoja płeć *
2. Twój wiek *
3. Na jakie wydarzenia zwykle przychodzisz? *
4. Jakie było Twoje pierwsze wydarzenie w jakim uczestniczyłeś/uczestniczyłaś i kiedy miało miejsce? Pod szyldem GE3K Events ;)
5. Skąd dowiedziałeś/dowiedziałaś się o naszych wydarzeniach? *
6. Jakie masz pozytywne odczucia odnośnie miejsca w którym byłeś/byłaś na wydarzeniu i jakie to miejsce? Można też napisać na tle innych miejsc, jeśli było się w kilku na wydarzeniach (ceny, dojazd, parkowanie, wystrój, asortyment, itp)
7. Jakie masz negatywne odczucia odnośnie miejsca w którym byłeś/byłaś na wydarzeniu i jakie to miejsce? Można też napisać na tle innych miejsc, jeśli było się w kilku na wydarzeniach (ceny, dojazd, parkowanie, wystrój, asortyment, itp)
8. Jeśli chcesz podzielić się z nami czymś jeszcze dla nas ważnym, na przykład tym co powinniśmy ulepszyć wydarzeniach to jest miejsce tutaj aby to napisać <3
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy