Formularz rejestracyjny - konferencja "Prawa i Wartości".
Czas na europejskie wartości! Czas dla organizacji pozarządowych!

Parlament Europejski na styczniowej sesji plenarnej przegłosował stworzenie programu „Prawa i Wartości” – realnej, bezpośredniej pomocy finansowej dla organizacji pozarządowych działających na rzecz wsparcia społeczeństwa obywatelskiego.

Europosłanka Róża Thun i Instytut Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na konferencję poświęconą nowemu programowi „Unia Europejska na rzecz wzmocnienia społeczeństwa europejskiego – czas na program "Prawa i Wartości”, która odbędzie się 8 lutego 2019 r. w Krakowie.

Wg propozycji z PE, na ten program ma zostać przeznaczone ponad 2 mld EURO. W ramach programu wyodrębniono 850 mln EUR na filar „Wartości unijne” dla organizacji działających regionalnie i lokalnie.

To szansa na konkretne rozwiązanie, aby wspierać europejskie wartości, demokratyczny dialog, uczestnictwo obywateli w procesie podejmowania decyzji oraz praworządność jako fundament porządku państwa.

Do Krakowa przyjadą współautorzy programu: Michał Boni – Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Jan Jakub Chromiec  – ekspert Forum Idei Fundacji Batorego. Podzielą się z nami szczegółami dot. programu oraz omówią cele i założenia stojące za pomysłem zbudowania nowego mechanizmu.

Konferencja jest bezpłatna. Rejestracja odbywa się poprzez formularz Google lub mailowa pod adresem: biuro@rozathun.pl
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię: *
Nazwisko: *
Reprezentowana organizacja: *
(Niewymagane)
Numer telefonu:
(Niewymagane)
Informacja dotycząca ochrony danych osobowych
Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w związku z udziałem w konferencji „Unia Europejska na rzecz wzmocnienia społeczeństwa europejskiego. Czas na unijny program „Prawa i Wartości”  jest Posłanka do Parlamentu Europejskiego Róża Gräfin Von Thun und Hohenstein z siedzibą (biurem) przy ul. Pijarskiej 5/1 w Krakowie (31-015). Pani/Pana dane osobowe w postaci adresu e-mail, imienia (nazwiska, innych danych - jeśli zostały podane), numeru IP będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do prowadzenia korespondencji oraz w celach z niej wynikających. Ich odbiorcą jest firma hostingowa. Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do swoich danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, przenoszenia danych, wniesienia skargi do organ nadzorczego, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. W celu realizacji swoich praw dotyczących ochrony danych skontaktuj się z nami drogą mailową: biuro@rozathun.pl lub pisemną na adres biura.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy