Zapisy na Rajd Górski "Wysoki Jesenik - Vysoka hore" w dniu 25.04.2020
Email address *
Nazwisko *
Your answer
Imię *
Your answer
Numer kontaktowy *
Your answer
Członek PTTK "Łazik" w Zdzieszowicach (D-osoba zrzeszona; ON-osoba niezrzeszona bez względu na wiek) *
DOTYCZY TYLKO ON Jeżeli jesteś Osobą Niezrzeszoną w PTTK to nie podlegasz ubezpieczeniu takiemu jak członkowie PTTK dlatego też jesteś zobligowany do ubezpieczenia się indywidualnego na wyjazd. JESTEM TEGO ŚWIADOMY.
RODO
W związku z tym, że od 25 maja 2018 r. przy przetwarzaniu danych osobowych należy stosować przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem, informujemy, że Administratorem (podmiotem ustalającym cele i sposoby przetwarzania danych osobowych) Pani/a danych osobowych jest Miejskie Koło PTTK "Łazik" w Zdzieszowicach należące do Oddziału Regionalnego PTTK Śląska Opolskiego (zwane dalej również „PTTK” lub „Stowarzyszeniem”) z siedzibą w Opolu. Dane osobowe będą przetwarzane w celach statutowych oraz zgodnie treścią udzielonych Administratorowi zgód. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Dane będą przetwarzane do czasu, w którym ustanie cel, dla którego zostały zebrane lub sprzeciwu, co do przetwarzania danych osobowych osoby, której dane dotyczą, w zależności co nastąpi pierwsze. Każdy ma prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdy ma prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, którą udzielił Administratorowi. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
... *
Nie wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z brakiem możliwości wzięcia udziału w organizowanych przez nas imprezach/rajdach.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy