Žijem vedu naživo 2021 - registrácia účastníkov
Po vyplnení formulára Vám bude odoslaná kópia registrácie na emailovú adresu.

ZMENA!

Z dôvodu pandemickej situácie spojenej s ochorením COVID-19 sa tohtoročná konferencia bude konať v online prostredníctvom živého prenosu cez Zoom. Chceli by sme poprosiť, aby sa registrovali i účastníci v online formáte, aby sme mali prehľad o záujme o konferenciu v tejto forme. Zároveň vďaka tomu budete dostávať najnovšie infomácie týkajúcich sa programu.

Svoje odpovede máte možnosť upravovať aj po odoslaní registrácie najneskôr do 17.12.2021 priamo vo formulári alebo poslaním správy na emailovú adresu zijemvedu@zijemvedu.sk s predmetom Registrácia na ZVN2021.

Všetky najčerstvejšie informácie o konferencii nájdete na webstránke a na našej Facebook stránke a v skupine Žijem vedu.

V prípade otázok nás kontaktujte na konferencia@zijemvedu.sk alebo na zijemvedu@zijemvedu.sk

Partneri: Nadácia ESET, slido, BTS Group, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK v Bratislave.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Meno *
Priezvisko *
Uprednostňujem moju účasť na konferencii: *
Krajina pôsobenia *
Odbor *
Required
V prípade, že ste zvolili Iný odbor, konkretizujte, prosím, svoju odpoveď (pomôže nám to v budúcnosti zlepšiť formuláre).
Špecializácia, zameranie *
Pozícia *
Sieťovačka - diskusné online izbičky počas obeda: Aká téma Vás najviac zaujíma?
Clear selection
Zakliknite, ak máte záujem sa aktívnejšie zapájať do organizácie Žijem vedu.
Vyplnením formulára sa záväzne prihlasujem na účasť na konferencii (v prípade nutnosti svoju neprítomnosť nahlásim organizátorom v dostatočnom predstihu, najneskôr do 14. decembra 2021 na emailovú adresu zijemvedu@zijemvedu.sk). *
Vyplnením formulára poskytujem súhlas so spracovaním uvedených údajov, a to vo forme poskytnutia kontaktných údajov na následnú komunikáciu s organizátormi podujatia, potenciálne uvedenia údajov v materiáloch konferencie a spracovania anonymných analýz o účasti. Zároveň dávam súhlas na prípadne využitie všetkých fotografií a obrazových záznamov z podujatia, na ktorých sa budem vyskytovať.   *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Žijemvedu o.z.. Report Abuse