| BOHATERON W TWOJEJ SZKOLE - WYSYŁKA KARTEK | Sprawozdanie
Nauczycielu,

po przeprowadzeniu zajęć o tematyce Powstania Warszawskiego oraz akcji wysyłki kartek, laurek bądź listów 💌 przyszedł czas na podsumowanie.

Prosimy o dokładne i rzetelne wypełnienie formularza ✍. Przesłanie paczki z kartkami/laurkami/ listami oraz kompletnego elektronicznego sprawozdania jest niezbędne do otrzymania dyplomu uczestnictwa dla placówki i koordynatora.

Do sprawozdania można dodać załączniki (zdjęcia, filmy, scenariusze, karty pracy itp.), które pozwolą lepiej zobrazować zaangażowanie (Twoje i uczniów) w realizację projektu. Dodatkowo jeżeli o projekcie pisały lokalne media i są to publikacje internetowe - można zebrać linki w jednym dokumencie i również dołączyć. Pomocny w spakowaniu materiałów może okazać się https://wetransfer.com/.

Termin nadsyłania sprawozdań mija 📅 31 października o godz. 23:59. Formularze przesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

❌WAŻNE! Po wypełnieniu i przesłaniu formularza otrzymasz automatyczne potwierdzenie, że Twoje sprawozdanie zostało do nas wysłane. Następnie po odebraniu Twojej przesyłki nasza zespół sprawdzi poprawność sprawozdania i prześle maila z informacją potwierdzającą przygotowanie dyplomu uczestnictwa (z powodu bardzo wielu zgłoszonych szkół potwierdzenia będą wysyłane w połowie listopada).

! Dyplomy uczestnictwa w akcji przesyłane będą w wersji elektronicznej do samodzielnego wydruku na adres mailowy koordynatora na przełomie listopada i grudnia. !

W razie jakichkolwiek wątpliwości, bądź problemów technicznych prosimy o kontakt z koordynatorem:
Katarzyna Kaźmierczak ☎: +48 531 236 309 ✉: katarzyna@bohateron.pl

Dziękujemy za zaangażowanie!


Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sensoria. Report Abuse