Безкоштовні екскурсії від Національного музею Революції Гідності
Наші екскурсоводи Вікторія Бойко та Віктор Кривоносов проведуть низку піших оглядових екскурсій стосовно подій Революції Гідності.

Маршрут стартуватиме з однієї з “фортець” протестувальників – Будинку профспілок, де нині розміщено Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану. Відвідувачі побачать ізсередини відновлений Будинок профспілок, який свого часу мало не перетворили на приміщення для приватних розважальних закладів. Тут можна ознайомитися з експозицією “Назустріч свободі”, в якій зібрано найцікавіші артефакти часів Майдану. Далі маршрут пролягатиме до майдану Незалежності, де навколо стели розміщується виставковий проєкт “Століття нескорених”. Автори експозиції пропонують свіжий погляд на історію легіону УСС, добу УНР, Холодний Яр, УПА, повстанців у таборах ГУЛАГу, дисидентів, Революцію на граніті, Помаранчеву революцію, Революцію Гідності та запрошують відвідувачів знайти паралелі між подіями давнини та Євромайдану.

Пройдете алеєю Героїв Небесної Сотні, де згадаєте найгарячіші події Революції Гідності й героїв біля народного меморіалу, що біля каплиці архистратига Михаїла та українських новомучеників.
Також відвідувачі побачать ліхтарний стовп, у якому збереглися кульові отвори від пострілів під час подій 18-20 лютого 2014 року. До слова, Музей Майдану врятував цей артефакт від демонтажу внаслідок пошкоджень під час ДТП на алеї.

У супроводі гіда завітаєте до виставкового простору просто неба “М³: Майдан. Меморіал. Музей” (“Куб”) на місці майбутньої будівлі Національного музею Революції Гідності. Там можна оглянути виставку, присвячену подіям трьох українських революцій і створенню Меморіалу Небесної Сотні та Музею Революції Гідності.

Тривалість екскурсії – 60 хвилин

Кількість осіб у групі обмежена.

Розклад екскурсій: 4 серпня, 18:00, 5 серпня, 13:00, 6 серпня, 18:00, 11 серпня, 18:00, 12 серпня, 13:00, 13 серпня, 18:00, 18 серпня, 18:00, 19 серпня, 13:00, 20 серпня, 18:00, 25 серпня, 18:00, 26 серпня, 13:00, 27 серпня, 18:00.

Щоб замовити екскурсію англійською, французькою або польською мовами, звертатися за телефоном +380962842807.

Збір в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану (майдан Незалежності, 18/2, Будинок профспілок)

Плануючи візит до нас, пам’ятайте, що слід дотримуватися правил:
🔺Бути у захисній масці.
🔺Тримати дистанцію у 1,5 метри.

Довідкова інформація та замовлення екскурсій: +380962842807
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Оберіть дату екскурсії: *
Прізвище та ім'я: *
Номер телефону: *
Е-mail: *
Як ви дізналися про нашу подію? *
Сфера вашої діяльності
Надаю дозвіл на зберігання та обробку моїх персональних даних. Згода на обробку персональних даних означає, що ми будемо комунікувати з Вами через надані контакти; можемо використовувати надані дані для інформування про наші наступні події; обіцяємо захищати дані та не надавати стороннім особам доступ до них. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy