MS KİTAPLARI TALEP FORMU
MS kitapları için başvuru formuna hoş geldiniz. Doldurmadan önce açıklamayı okumanızı rica ediyoruz. Kendisinin ve öğrencilerinin başarısını artırmak isteyen, gelişim odaklı öğretmenlere Mümin Sekman kitaplarıyla destek olmak istiyoruz. İlk olarak 23 Nisan hediyesi (2019) olarak 1000 adet "Her Şey Seninle Başlar 9+", çocuk kitabından hediye ettik. Kitaplar, başvuran öğretmenler arasından yapılan seçimle Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kağıthane şubesi tarafından gönderildi.
Gelişim odaklı öğretmenlere ve çalışkan öğrencilere kitap desteğimiz devam edecek.

24 Kasım (2019) Öğretmenler Gününde 1250 öğretmene Her Şey Seninle Başlar kitabı hediye edeceğiz. Bu kitapların gelişim odaklı, başarıya değer veren öğretmenlerin ve öğrencilerin eline ulaşmasını hedefliyoruz. Dezavantajlı bölgede yaşayan, yoksul ama zeki ve çalışkan öğrencilere ulaştırmak birinci önceliğimizdir. Çünkü fırsat eşitliğini önemsiyoruz. Eğitmenlerin ellerine geçen kitapları öğrencilere verdikten sonra bir fotoğrafını çekip göndermelerini rica edeceğiz. Aşağıdaki başvuru formu üzerinden seçimler yapılmaktadır. Gelecekte yeni kitap hediye kampanyalarımız devam edecek. Katıldığınız için teşekkür ederiz.
Adınız ve soyadınız *
Your answer
Telefon numaranız: *
Your answer
Mail adresiniz: *
Your answer
Okulunuzun adı ve kargo adresi *
Your answer
Hangi sınıfların dersine giriyorsunuz? Kaç öğrenciniz var? *
Your answer
Kitapları kimin için istiyorsunuz? *
Kitapları kendiniz ve öğretmen arkadaşlarınız için istiyorsanız, kaç öğretmen için kitap gönderilsin istersiniz? *
Your answer
Okulunuzda kütüphane bulunuyor mu? Öğrenciler okul kütüphanesinden aktif olarak yararlanıyor mu? *
Your answer
Sınıf kitaplığınız bulunuyor mu? *
Toplu kitap gönderimi durumunda kargo ücretinizi ödeyebilir misiniz? *
Herhangi bir Mümin Sekman kitabı okudunuz mu? Sınıfınızda yazarın başarıya dair fikirlerini kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangisini, nasıl? *
Your answer
Başvurunuz için teşekkür ederiz.
Kendinizi ve öğrencilerinizi geliştirmek için gösterdiğiniz çabaya teşekkür ederiz. Başvuru formundaki bilgileriniz incelendikten sonra, size geri gönüş yapılacaktır. Kitap talepleri Yardım Sevenler Derneği Kağıthane şubesi tarafından değerlendirilerek sizinle temas kurulacaktır.
Mümin Sekman başarı kitapları: Başarılı olmak öğrenilebilir!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy