DOTAZNÍK ZKUŠENOSTÍ S HRANÍM SÁZKOVÝCH A HAZARDNÍCH HER NA INTERNETU
Vážená paní, vážený pane,

     jmenuji se Lucie Kryslová a jsem psycholožka. V současné době pracuji na své rigorózní práci, pro kterou bych ráda získala hlubší informace o hraní hazardních her v online prostředí. Výzkum má několik cílů, jedním z nich je popsat, jak vypadá hraní na internetu a jak se typický internetový hráč chová, např. zjistit zdali se nějak liší od hráče v herně. Dalším cílem je pochopit, jak hráč při hraní přemýšlí a vnímá celou situaci, ve které se nachází. Přínosem výzkumu by měla být získaná data, která odhalí možné příčiny vzniku a průběhu hraní související především s myšlením a chováním hráčů. Na základě toho je možné navrhnout způsob pomoci a zvládnout tak nutkání k hraní.            
     Dotazníky, které Vám předkládám, jsou součástí výzkumného projektu, který probíhá pod vedením Mgr. Miroslava Charváta Ph.D., který působí na Katedře psychologie Univerzity Palackého v Olomouci. Dotazník má celkem 4 části a vyplnění všech částí Vám zabere přibližně 40 minut. Všechny otázky jsou povinné, proto Vás žádám, abyste žádnou neopomněli. Byla bych ráda, kdybyste je vyplnili pravdivě, tak jak to nyní cítíte. Pakliže se Vám stane, že po vyplnění otázek jedné části a odkliknutí tlačítka pokračovat zjistíte, že jste se neposunuli na další stránku, zkontrolujte prosím, zda máte vyplněné všechny položky. Když nějaká vyplněna nebude, poznáte to tak, že projdete ještě jednou celou část a nezodpovězená otázka se Vám zobrazí v červeném rámečku. Když ji vyplníte, posunete se k další části.
     Poté co na první stránce vyplníte Váš věk a kliknete na tlačítko pokračovat, znamená to, že souhlasíte s účastí na výzkumu a se zpracováním všech zadaných údajů. Na závěr ještě dodávám, že je dotazník anonymní a že získaná data nebudou zneužita, jsou shromažďována pouze jako podklad pro mou výzkumnou práci.
     Jestliže budete mít nějaké dotazy či Vás budou zajímat výsledky výzkumu, kontaktujte mě na adrese:  kryslova.lucie@gmail.com

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Věk *
věk v letech, vyplňte číslovkou
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy