Přihláška do Juristické bojovky 2016
Těší nás Váš zájem o Juristickou bojovku 2016! Před vyplněním přihlašovacího formuláře věnujte, prosím, pozornost následujícímu.

Přihlašování je možné do 1.5.2016. Před přihlášením se dobře seznamte s Pravidly Juristické bojovky 2016, která jsou zveřejněna na webu spolku a facebookové události; do hry se přihlašujte pouze, pokud jste připraveni tato pravidla dodržovat. Přihlášením stvrzujete, že jste s pravidly seznámeni a že je budete respektovat.

Účast v soutěži bude potvrzena prvním přihlášeným týmům do naplnění kapacity soutěže, další osoby budou zařazeni jako náhradníci, pokud o to projeví zájem. Pokud později zjistíte, že se nemůžete účastnit, prosíme Vás o odhlášení na e-mail garantce projektu Žofce Šolcové <solcova@juristi.cz>.

Na základě Pravidel je pro řádnou registraci zapotřebí uhrazení účastnického poplatku za tým, k této úhradě budete vyzváni následně prostřednictvím e-mailu, který si zvolíte za tým jako kontaktní.

Osobní údaje zpracované tímto formulářem budou využity Právnickým akademickým spolkem Juristi pouze pro potřeby evidence a komunikace v rámci Juristické bojovky 2016. Uvedené údaje budou uchovávány v elektronické a listinné podobě. Odesláním formuláře dáváte souhlas s tímto zpracováním.

Název týmu *
Uveďte název pod kterým budete v Juristické bojovce jako celý tým vystupovat.
Your answer
Jména všech členů týmu, vč. fakulty a ročníku studia *
V případě studentů PF UK stačí uvést jméno a ročník studia.
Your answer
Jméno odpovědné osoby *
Odpovědná osoba z týmu bude jednat s organizátory.
Your answer
Kontakt na odpovědnou osobu *
Uveďte e-mail a telefon.
Your answer
Prostor pro další informace, které nám chcete sdělit :-)
Pro pokládání dotazů prosíme využijte kontakt na garantku projektu.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Právnický akademický spolek Juristi. Report Abuse - Terms of Service