MiniErasmus Online 2020 - Registrácia "Zaži vysokú na vlastnej koži!"
Vítame ťa v registrácii na projekt MiniErasmus Online, ktorý sa uskutoční v termíne 30.11.2020. Prosíme, aby si si pozorne preštudoval/a všetky podmienky na stránke https://futuregenerationeurope.eu/minierasmus-online/.

Pred výberom tvojej vysnenej vysokej školy ti odporúčame prezrieť si kompletnú ponuku zapojených VŠ na https://futuregenerationeurope.eu/zoznam-partnerskych-vs/.

Všetky položky v registrácii vyplň SVEDOMITO! Na zle vyplnenú registráciu nebudeme prihliadať.

REGISTRÁCIA PREDĹŽENÁ DO 16.11.2020/PONDELOK.

BUĎ RÝCHLY/A, PRIHLÁS SA ČO NAJSKÔR! Jedine tak máš istotu, že si nebudeš vyberať v čase už naplnených kapacít na niektoré fakulty.
_____

Filozofická fakulta UK v Bratislave (FiF UK) - ponuku sme rozdelili podľa odborného zamerania. Ponúkaný program bude kombinácia viacerých katedier, ktoré sú si podobné. Pre predstavu, aké konkrétne katedry sa skrývajú pod zameraním, pozri tento link:
>>>https://docs.google.com/document/d/1IS4rBqfaoFDHIkXcRTAMvAXhbjJLBSdVwmQsokXkUWo/edit?usp=sharing<<<
Meno a priezvisko *
Tvoj e-mail *
Na tvoju e-mailovú adresu ti pošleme akceptačný e-mail a všetky informácie pred projektom. Dbaj prosím na to, aby si tvoju e-mailovú adresu uviedol správne a bez medzier. Ak bude e-mailová adresa nefunkčná, registráciu žiaľ nebudeme akceptovať.
Tvoje tel. číslo *
Dátum narodenia *
Postupuj pozorne, aby si sa nepomýlil/a! Daj si pozor, niekedy ľudia zabudnú zmeniť aj rok a nám to ukáže rok narodenia 2020.
MM
/
DD
/
YYYY
Ročník štúdia *
Pokiaľ si na 5 ročnom štúdiu a uvedieš 4. ročník, uveď prosím, že sa jedná o predmaturitný ročník.
Vyber tvoj kraj *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Future Generation Europe. Report Abuse