Реєстрація на презентацію та дискусію за книгою О. Босенка «Вільна атональність»
26 вересня, у суботу, о 15:00 запрошуємо вас на презентацію та дискусію за новою книгою філософа Олексія Босенка «Вільна атональність», яка була натхненна мистецтвом Віктора Сидоренка.

Учасники:
- Олексій Босенко – філософ, культуролог, завідувач відділу естетики і культурології Інституту проблем сучасного мистецтва Академії мистецтв України;
- Віктор Сидоренко – художник, автор робіт поточної виставки в М17 під назвою «Несвоєчасне».

«Книга спровокована творчістю Віктора Сидоренка, але не є прямим коментарем до його живопису. Його роботи – детонатор. Голос художника – прима, текст книги – секунда, втора. Він говорить: "Подивіться!", текст: "Почуйте..." Різні шляхи до одного й того ж».

Тож, якщо вам здається, що щось лишилося непоміченим, непобаченим вами в роботах Віктора Сидоренка, неодмінно треба спробувати піти другим шляхом – і почути про це.

Крім того, дискусія-презентація допоможе зрозуміти, які відмінності і які паралелі присутні у двох магістральних лініях творчості Сидоренка: в роботі з персонажем та роботі з колективною свідомістю. Результат останньої саме представлений нині на виставці «Несвоєчасне» в М17.

Книга «Вільна атональність» ще не вийшла друком, а тому відвідувачі заходу мають унікальну можливість першими дізнатися її зміст.

Вхід на подію – за квитками на виставку «Несвоєчасне».
Вартість квитків:
100 грн для дорослих
70 грн для школярів, студентів та пенсіонерів

Квитки можна придбати у касі Центру ❗за умови обов'язкової попередньої реєстрації❗ або online за наступним посиланням: http://m17tickets.com.ua/mtickets/?id=30
Email address *
Ім'я *
Прізвище *
Номер телефону *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of artcult.org.ua. Report Abuse