Gada atsitiens 2023
Gulbenes novada jauniešu balvu pasniegšanas ceremonijas  „Gada atsitiens 2023” mērķis: Godināt Gulbenes novada jauniešus* un darbā ar jaunatni iesaistītos, kuri ar savu attieksmi un darbību devuši ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā, brīvprātīgā darba kustības attīstībā un jauniešu sabiedriskās līdzdalības veicināšanā, sniedzot iespēju pašiem jauniešiem izteikt viedokli un izvirzīt nominantus.

Balsošana notiks divās kārtās:
1.kārta - jauniešu anketēšana: no 13.11.2023. līdz 03.12.2023.
2.kārta - žūrijas komisijas vērtējums 11.12.2023. - 17.12.2023. 
publiskais balsojums - Facebook.com no 20.12.2023. līdz 08.01.2024. (ieskaitot) 

Ar pasākuma nolikumu iespējams iepazīties šeit: http://labisbabis.lv
*jaunietis vecumā no 13- 25 gadiem
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Dzīvesvieta (pilsēta/pagasts) *
Vecums : *
Nodarbošanās : *

Gada jaunietis 

Jaunietis ar daudzpusīgām interesēm/līdzdarbojas Gulbenes novada pasākumu un dažādu jauniešu iniciatīvu organizēšanā/atbildīgs / jauniešu līderis / sociāli aktīvs jaunietis, kas iesaistās sabiedrības un jauniešu kopienas labbūtības veicināšanā Gulbenes novadā.

Gada jaunietis sportā 

Jaunietis ir guvis‌ ‌augstus‌ ‌panākumus‌ kādā‌ ‌no‌ ‌sporta‌ ‌veidiem/‌ ‌organizējis‌ ‌sporta‌ ‌pasākumus‌ ‌vai‌ ‌izveidojis‌ ‌jauniešu‌ ‌grupu,‌ ‌kas‌ ‌brīvajā‌ ‌laikā‌ ‌nodarbojas‌ ‌un‌ ‌popularizē‌ ‌sporta‌ ‌aktivitātes‌.

Gada jaunietis uzņēmējdarbībā 

Uzņēmējs – jaunietis vai jauniešu grupa, kas nodibinājis un sekmīgi vada savu uzņēmumu  vai/un mācību uzņēmumu, jaunietis ir deklarēts Gulbenes novadā vai viņa uzņēmuma adrese ir registrēta Gulbenes novadā.

Gada radošākais jaunietis 

 Jaunietis ‌ir‌ ‌guvis ‌sasniegumus‌ ‌mūzikas/mākslas‌/digitālajā ‌jomā,‌ ‌aktīvi‌ ‌darbojies‌ ‌Gulbenes‌ ‌novada‌ ‌kultūras‌ ‌dzīvē‌, piedalījies‌ ‌mūzikas/mākslas‌ ‌konkursos,‌ ‌festivālos‌ ‌vai‌ ‌citos‌ ‌pasākumos,‌ ‌popularizējot‌ ‌Gulbenes‌ ‌novada‌ ‌vārdu‌ ‌Latvijā‌ ‌vai‌ ‌ārpus‌ ‌valsts‌ ‌robežām.‌

Gada brīvprātīgais jaunietis

Brīvprātīgā darba veicējs, kurš aktīvi līdzdarbojies un atbalstījis Gulbenes novadu ar savu brīvprātīgo darbu.

Aktīvākais jaunietis pagastā 

Jaunietis no pagasta, kas aktīvi piedalījies sava pagasta attīstībā/ līdzdarbojies dažādu pasākumu, aktivitāšu organizēšanā/ veido sociāli aktīva un atsaucīga jaunieša tēlu.

Paraugs jauniešiem 

Organizācija/uzņēmums/iestāde vai fiziska persona, kas 2023.gadā brīvprātīgi sniedza savu atbalstu jauniešu iniciatīvām/ bijis kā piemērs jauniešiem/pilnveidojis, attīstījis un veicinājis jauniešu izaugsmi.

Gada iniciatīva 

jaunietis/jauniešu grupa, kurš/kura pēdējā gada laikā parādījis/usi ievērojamu personīgo izaugsmi, izrādījis/usi iniciatīvu līdzdalībā vai izveidojis/-uši kādu jauniešu iniciatīvu - aktivitāti, pasākumu vai notikumu, vietējās kopienas dzīves kvalitātes uzabošanai.  

Gada notikums   

Notikums/pasākums/aktivitāte, kas noticis klātienē vai tiešsaistē, tā organizēšanā bijuši iesaistīti jaunieši (arī kā brīvprātīgie) / tas ir piesaistījis cilvēku uzmanību, varbūt pat kaut kas iepriekš nebijis / plaši apspriests, noticis Gulbenes novadā.

Paldies par atbildēm! Tiekamies!
Ja vēlies iesaistīties pasākuma organizēšanā atstāj savu e-pastu !
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy