Kmene Otcovho domu
Prvá cirkev sa spolu stretávala a rástla v chráme a po domoch. Zatiaľčo spoločné nedeľné stretnutia slúžia na komunikovanie vízie, spoločnú oslavu a vyučovanie, menšie misijné komunity (KMENE) slúžia na budovanie vzťahov, evanjelizáciu a aktiváciu tvojich duchovných darov. Ich cieľom je tvoj duchovný rast, evanjelizácia a multiplikácia, čo znamená, že po určitom období (cca 1 rok) sa každá misijná komunita bude multiplikovať a zakladať ďalšie... až kým naše mesto & krajina zažijú zjavenie Božej slávy, skrze zjavenie Božích synov & dcér:-)
Meno *
Your answer
Priezvisko *
Your answer
Email *
Your answer
Telefón (dobrovoľné)
Your answer
Chceš byť/si domácim spoločenstva Otcov dom? *
Nehľadáme dav, budujeme duchovnú rodinu. Ježiš nás nepovolal k tomu, aby sme Mu budovali fanúšikov, ale UČENÍKOV - synov & dcéry:-)
Chcel by si patriť do jedného z kmeňov/misijných komunít Otcovho domu? *
Ak by si si mohol vybrať jeden z nasledujúcich kmeňov, do ktorého by si chcel patriť, ktorý by to bol?
Každý kmeň je jedinečný a originálny a funguje pod špecifickým pomazaním. Jeden je orientovaný viac pastoračne, iný evanjelizačne, prorocky, ďalší na uctievanie, iný na štartovanie nových vecí pre Božie kráľovstvo a iný zase na vyučovanie... (Môžeš ich zaškrtnúť aj viac! Tvoja preferencia je pre nás dôležitá, ale neznamená to, že do daného kmeňa budeš aj automaticky patriť:-)
Doplňujúca otázka: Ktorá zo služobností z Efežanom 4 je ti najbližšia? Ku ktorej si najviac priťahovaný/á?
(zaškrtni jednu, maximálne dve možnosti)
Tvoja poznámka/odkaz pre vedenie OD:
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service