Wybór dodatkowych uniwersytetów (NL)
Poniżej znajduje się formularz, który musisz wypełnić jeśli:
- wypełniłeś/-aś formularz aplikacyjny Kastu i chcesz zaaplikować na uniwersytet w Holandii (Niderlandach), którego nie znalazłeś na stronie www.kastu.pl

i/lub

- już aplikujesz, ale chcesz, żeby Kastu International nadzorowało Twój proces aplikacji

Pamiętaj: łącznie możesz zaaplikować na nie więcej niż 4 kierunki studiów licencjackich w Holandii.

Email address *
Imię *
Nazwisko *
Nazwa użytkownika lub adres e-mail podany w Studielink
Wypełnij, tylko w przypadku jeśli już wypełniłeś/aś system Studielink.
Pierwszy kierunek wraz z nazwą uczelni i programu. Prześlij również link z oficjalnej strony uczelni, do opisu wybranego przez Ciebie kierunku studiów, do wymagań i daty aplikacji (dodatkowo podaj datę w formacie YYYY-MM-DD). *
Przykład: University of Groningen - International Business. 1. www.rug.nl/bachelors/international-business/ 2. www.rug.nl/bachelors/international-business/#!requirements 3. https://www.rug.nl/bachelors/international-business/#!requirements (2020-01-15) *UWAGA* Przed aplikacją sprawdź, czy na pewno spełniasz wymagania na wybrany przez Ciebie kierunek.
Drugi kierunek wraz z nazwą uczelni i programu. Prześlij również link z oficjalnej strony uczelni, do opisu wybranego przez Ciebie kierunku studiów, do wymagań i daty aplikacji (dodatkowo podaj datę w formacie YYYY-MM-DD).
Trzeci kierunek wraz z nazwą uczelni i programu. Prześlij również link z oficjalnej strony uczelni, do opisu wybranego przez Ciebie kierunku studiów, do wymagań i daty aplikacji (dodatkowo podaj datę w formacie YYYY-MM-DD).
Czwarty kierunek wraz z nazwą uczelni i programu. Prześlij również link z oficjalnej strony uczelni, do opisu wybranego przez Ciebie kierunku studiów, do wymagań i daty aplikacji (dodatkowo podaj datę w formacie YYYY-MM-DD).
Piąty kierunek kierunek wraz z nazwą uczelni i programu. Prześlij również link z oficjalnej strony uczelni, do opisu wybranego przez Ciebie kierunku studiów, do wymagań i daty aplikacji (dodatkowo podaj datę w formacie YYYY-MM-DD).
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy