Strach na Przygodę Online #34 (31 października) - Rejestracja Graczy
Opisy sesji możesz znaleźć tutaj: http://cnp.ava.waw.pl/strach-na-przygode-online-34/
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Możesz podać także ksywkę, ale możliwość znalezienia Cię na Facebooku bardzo ułatwia nam komunikację.
Nick do discorda (nazwa#numer) *
Otwarcie CnP.Online odbywać się będzie na discordzie, a potem ludzie będą szli do swoich "pokoi". Twój discord zostanie podany MG i w ten sposób będziemy Cię szukać w odmętach internetu.
Ksywka
Jeśli wolisz, żebyśmy tak się do ciebie zwracali.
Numer telefonu
Pomaga to w potrzebie szybkiego kontaktu, ale nie jest to pytanie obowiązkowe - mamy już Twojego discorda. ;-)
Wiek *
Niektóre sesje mają wymagania wiekowe. Zaznacz proszę, do której grupy należysz. Jeżeli wpisujesz, więcej niż jedną osobę, zaznacz wiek najmłodszego uczestnika.
Doświadczenie erpegowe: *
Uczestniczyłaś/łeś już kiedyś w CnP ogólnie? *
Chcę zagrać w: *
Opisy sesji można znaleźć na stronie wydarzenia.
Chcę zagrać w (2): *
Sesja drugiego wyboru.
Chcę zagrać w (3): *
Sesja trzeciego wyboru.
Jeśli nie dostaniesz się na żadną z powyższych sesji? *
Możesz tu podać np. systemy lub klimaty, które Cię interesują.
Czy potrzebujesz jakiejś pomocy technicznej, np.: nie masz jeszcze założonego discorda lub konta na roll20, a Twój MG wpisał, że tego będzie używał? *
Jeżeli tak, to postaramy się z Tobą skontaktować w sobotę i pomóc, ale zawsze możesz napisać do nas na FB lub discordzie, aby nam o tym przypomnieć.
Potrzeby
To miejsce, gdzie możesz wypisać informacje, które przekażemy Twojemu MG, czyli Twoje potrzeby, które pozwolą Ci na swobodne uczestnictwo w sesji, kiedy np.: niezbędne jest zlikwidowanie bariery architektonicznej (wyburzać ścian nie będziemy, przecież jesteśmy w internetach), treść na handoutach powinna być wydrukowana określonym rozmiarem czcionki (żeby przy powiększeniu była czytelna), potrzebne jest większe skupienie nad podejmowaniem decyzji w trakcie rozgrywki itp.
Inne
Jeśli chcesz dodać adnotację lub jakikolwiek inny komunikat dla organizatorów - na przykład, że rzadziej korzystasz z maila lub z discorda albo jeśli przychodzisz z kimś i chcecie grać razem, to prosimy o taką informację, bo to ważne dla osób przydzielających drużyny.
Skąd dowiedziałaś/eś się o CnP?
Krótka notka, która umożliwi nam lepszą obsługę wydarzenia w przyszłości. Jeśli kiedyś uzupełniłeś to pole, to już nie musisz. :)
Zgoda na kontakt z MG *
Czy wyrażasz zgodę, żebyśmy przekazali Twój adres e-mail/numer discorda MG, do którego trafisz na sesję, wcześniej? Zgoda jest wymagana ponieważ przy większej ilości uczestników i sesji możemy nie być w stanie skontrolować wszystkiego. Jeśli zapisujesz się na sesję, gdzie MG wyraźnie to wskazuje (bo może chcieć przekazać materiały, porozmawiać o grze czy postaciach), otrzyma on Twojego maila oraz discorda, a jeśli nie ma potrzeby wcześniejszego kontaktu, MG otrzyma tylko discorda.
Required
Zgoda *
Zbieramy i przetwarzamy Twoje dane osobowe - nazwisko i nick, e-mail, numer telefonu, numer discorda - na potrzeby organizacji Czasu na Przygodę. Używamy ich, żeby przypisać Cię do wybranej przez Ciebie sesji, a potem skontaktować się z Tobą w celu potwierdzenia obecności. Twoje dane będą przetrzymywane przez dwa lata. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" z siedzibą w Warszawie, przy ul. Polnej 46D/13. Możesz skontaktować się z nami pod adresem iodo@ava.waw.pl
Required
Zapisz się na newsletter
Czy chcesz w przyszłości otrzymywać powiadomienia o naszych imprezach i wydarzeniach na adres email? Będziemy się ograniczać do wydarzeń związanych z grami RPG. Jeśli tak, to zaznacz opcję poniżej, aby zaakceptować RODO i dać nam możliwość zapisania swojego maila w naszej bazie danych.
Zapisz się
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Miłośników Fantastyki "Avangarda" (ul. Polna 46D/13, 00-644 Warszawa) w przyszłości. Wiem, że przysługuje mi prawo do wglądu i żądania poprawienia danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe mogą zostać wykorzystane do nawiązania kontaktu przy organizacji, przez Stowarzyszenie "Avangarda", innych imprez. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Dane nie będą udostępniane odbiorcom. W każdym momencie przysługuje mi prawo do wycofania tej zgody.
Ostatnie ważniejsze uwagi
1. Jeśli nie dostaniesz maila, z potwierdzeniem, że wypełniłeś/aś tę ankietę, to znaczy, że podałeś złego maila (ewentualnie sprawdź spam).
2. Jeśli chcesz zmienić swoją odpowiedź, nie wypełniasz jeszcze raz ankiety przez stronę (no, chyba, że robisz to dla drugiej osoby i wtedy prosimy o notkę pod pytaniem "Inne"), a naciskasz link, który jest w mailu, który dostałeś/aś. W przeciwnym razie nasza maszyna do rozdzielania drużyn (czyt. człowiek, który akurat się tym zajmuje) może się zdenerwować, że ma Cię więcej niż raz (tak, to bardzo utrudnia pracę) i kto wie czy nie polecisz na listę rezerwową.
3. Informacja, że drużyny zostały przydzielone zawsze ląduje jako ogłoszenie na wydarzeniu/grupie facebookowej/discordzie, więc:
- jeśli nie dostałeś/aś żadnego maila i nie ma jeszcze ogłoszenia, to prosimy o cierpliwość;
- nie dostałeś/aś żadnego maila (nawet takiego informującego o liście rezerwowej), ale jest już ogłoszenie - prosimy o sprawdzenie spamu, a jak nie ma tam, to prosimy o kontakt, bo to znaczy, że nasz system mailingowy znów pożarł jakieś wiadomości (jest w fazach testu) lub ktoś po prostu coś przeoczył.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Stowarzyszenie Avangarda. Report Abuse