Warsztaty medytacji dla rodziców "SMAK ŻYCIA - RADOŚĆ" z opieką dla dzieci
Najserdeczniej zapraszamy na wielkanocne warsztaty medytacji dla rodziców "Smak życia - radość". Chcemy zaprosić Państwa do "zasmakowania" w modlitwie zwanej medytacją ignacjańską oraz w bibliodramie. Medytacja jest to wyjątkowe spotkanie ze Słowem Bożym w milczeniu, które pomaga w innej perspektywie spojrzeć na swoje życie i wsłuchać się w głos Ducha Świętego. Bibliodrama natomiast jest opartą na psychodramie metodą spotkania z tekstami biblijnymi przy zaangażowaniu wyobraźni oraz całego ciała.

Warsztaty adresowane są do rodziców, szczególnie tych, których dzieci uczestniczyły w rekolekcjach z cyklu "Spotkania z Chrystusem". Ich celem jest zapewnienie rodzicom dnia wypełnionego medytacją i odpoczynkiem w Bożej obecności. Odbędą się one w niedzielę 8 kwietnia w godzinach od 9.00 do 16.00, w salach domu parafialnego przy parafii oo. Jezuitów na ul. Rakowieckiej 61. W trakcie warsztatów zapewniamy opiekę dla dzieci, tak aby oboje rodziców mogli bez przeszkód uczestniczyć w medytacji oraz obiad. Prosimy tylko o dokładne zaznaczenie w formularzu wieku dziecka, które chcą Państwo zostawić pod naszą opieką. Warsztaty zakończą się wspólną Eucharystią. Za udział w warsztatach zbierana będzie ofiara w wysokości 50zł od osoby lub 80zł za parę rodziców.
Warsztaty prowadzą: jezuita Adam Szymański SJ oraz Wiktoria Wróblewska.

Aby zapisać się na warsztaty należy dokonać przedpłaty na konto organizacji:
"Spotkanie z Chrystusem"
Bank Pekao Oddział w Warszawie ul. Malczewskiego 54
19 1240 6410 1111 0010 6750 1512
tytuł: ofiara za udział w warsztatach medytacji

Wykonanie wpłaty i odesłanie formularza jest koniecznym warunkiem do zapisania się na listę. Pieniądze te będą przeznaczone na rozwój organizacji i rekolekcji "Spotkania z Chrystusem". Równocześnie proszę pamiętać, że ewentualne trudności finansowe nie mogą być przeszkodą w uczestnictwie. W takim wypadku należy nas o tym indywidualnie powiadomić. Do uczestnictwa w warsztatach nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie i praktykowanie medytacji chrześcijańskiej. Będzie możliwość zapoznania się z tą metodą "od podstaw".
Imię i nazwisko *
Your answer
Adres meilowy *
Your answer
Mam doświadczenie medytacji chrześcijańskiej *
Potrzebuję opieki do dziecka/dzieci na czas trwania warsztatów *
Proszę podać wiek dziecka/dzieci pozostawionych pod naszą opieką
Your answer
Wykonałem przedpłatę na konto organizacji *
Ewentualne uwagi
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Towarzystwo Jezusowe w Polsce. Report Abuse