Екстрений фонд порятунку українських регіональних медіа (4 хвиля)
Media Development Foundation продовжує допомагати українським незалежним медіа у період війни. Окрім загальних тренінгів та фінансової підтримки медіа, ми запускаємо проєкт, головна ціль якого - не дати незалежним українським медіа зникнути та припинити свою роботу під час кризових ситуацій (як от війна). Це не короткострокова, а довготривала підтримка редакцій, котрі змушені 24/7 працювати в складних умовах. Медіа повинні вийти з цих обставин сильнішими, професійнішими та без серйозних втрат (по фінансам, аудиторії, контенту).

Ми оберемо ті українські медіа, для яких цей проєкт буде найрелевантшіним поміж інших редакцій. Від медіа очікуємо співпраці, довіри, реалізації запропонованих змін та формування нових запитів по допомозі. На кожен з напрямів від обраних медіа виділяється по 1 людині. Наприклад, сммник на напрям "Дистрибуція", редактор на напрям "Контент", СЕО на напрям "Менеджмент".

Нижче - форма, яка допоможе нам зрозуміти чіткий запит по кожному з напрямів та скласти програму, відповідно до потреб: контент, дистрибуція та менеджмент.

(!) Важливо: цю форму повинен заповнювати керівник вашого медіа/людина, яка має повноваження керувати робочими/навчальними процесами в організації.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім'я та прізвище *
В якому медіа ви працюєте? *
Ваша посада і обов'язки *
Ваш e-mail *
Додайте, будь ласка, посилання на ваш профіль у соц. мережах (Facebook, Instagram, LinkedIn etc). *
Ваш номер телефону, на який ми могли б написати вам в Telegram *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy