WOLONTARIAT
BEZ CIEBIE NIE BIEGNIEMY!

Chcesz przeżyć niepowtarzalną przygodę oraz zdobyć nowe doświadczenia ? Kochasz sport i chcesz być częścią naszego wydarzenia ? Nie czekaj ! Dołącz do naszych wolontariuszy już dziś ! To właśnie Wy tworzycie tą niepowtarzalną atmosferę biegu !

I NOCNA DYCHA

I NOCNY PÓŁMARATON


KIEDY : 15.07.2017r.
GDZIE: PIEKARY ŚLĄSKIE ul. Olimpijska 3
stadion MOSIRu
O KTÓREJ: 8:00- ok 2:00 w nocy ;)

KAŻDY WOLONTARIUSZ OTRZYMA:
- ubezpieczenie NNW
- porozumienie wolontariackie
- wyżywienie i napoje
- gadżety od sponsorów
- niezbędne przygotowanie do pełnienia zadań
- niezapomniane, pozytywne wrażenia
- zaświadczenie o odbytym wolontariacie

STREFY WOLONTARIATU


STREFA BIURA ZAWODÓW
GODZINY: 11:00-20:00

Serce maratonu. Przez biuro zawodów przechodzą wszyscy zarejestrowani biegacze, aby odebrać swój pakiet startowy ze swoim numerem. Wolontariusze w tym zespole pracują głównie przed biegiem.

STREFA METY I STARTU
GODZINY: 20:00-00:30

Zespół wolontariuszy obsługujący biegaczy podczas startu i mety biegu. Na starcie wolontariusze pomagają biegaczom ustawić się w odpowiednich strefach czasowych. Natomiast na mecie zbierają chipy oraz wręczają pamiątkowy medal wszystkim, którzy ukończyli bieg.

STREFA INFO
GODZINY:11:00-20:00

Wolontariusze z tej grupy znają odpowiedź na każde pytanie. Wszyscy wiedzą, że bez dobrej informacji żadna impreza nie może się udać. To zespół dla osób, które lubią chłonąć wiedzę i szybko przyswajają nowe informacje oraz potrafią je sprawnie przekazać zainteresowanym.

STREFA REGENERACJI
GODZINY: 19:00-00:00

Wsparcie dla zmęczonych biegaczy. Na całej trasie Półmaratonu, co kilka kilometrów rozstawione są punkty odżywiania. Do zadań wolontariuszy na tych punktach należy przygotowanie stanowisk gotowych do wydawania biegaczom napojów, żeli energetycznych czy bananów. Musimy pamiętać, że dla niektórych liczy się czas ukończenia biegu – i w tym przypadku nasze sprawne podanie napoju ma ogromne znaczenie, dla innych, którzy po prostu chcą szczęśliwie ukończyć Półmaraton punkty odżywiania są miejscem złapania chwili oddechu i uzupełnienia sił na dalszy bieg.

STREFA DEPOZYTU
GODZINY: 17:00-1:00

Opiekunowie rzeczy osobistych wszystkich biegaczy. Zadaniem tego zespołu jest bezpieczne przechowanie rzeczy, zadbanie o ich ład i porządek oraz pilnowanie, aby pozostawione rzeczy po skończonym biegu trafiły bezpośrednio do właścicieli. Praca pozornie łatwa, ale kiedy uzmysłowimy sobie ilu jest biegaczy, może okazać się emocjonująca i wymagająca bardzo szybkiego działania.

STREFA DZIECIAKA
GODZINY: 9:00-14:00

podczas imprezy odbywają się również zawody dla najmłodszych. Poszukujemy chętnych do pomocy przy obsłudze tych biegów. Uśmiech maluchów jest bezcenny, pamiętajcie o tym:)

STREFA TRASY
GODZINY:19:30-00:00

Bezpieczeństwo zawodników jest najważniejsze, więc aż 70 % wolontariuszy bierze udział w zabezpieczeniu trasy. Czasami trzeba stanowczo poprosić by dzieci nie wchodziły na trasę, by samochód poczekał parę minut na przejazd. Czasami trzeba również wytłumaczyć, że ulica będzie zamknięta dłuższy okres czasu. To Ty wspierasz zawodników, gdy opadają z sił i krzyczysz „ Do mety już niedaleko!’. Pamiętaj: używaj zawsze siły argumentu - nigdy argumentu siły.

IMIĘ *
Your answer
NAZWISKO *
Your answer
DATA URODZENIA *
MM
/
DD
/
YYYY
ADRES @ *
Your answer
NUMER TELEFONU *
Będzie nam potrzebny aby się z Wami kontaktować ;)
Your answer
STREFA WOLONTARIATU
Wybierz max 3 strefy w których chciałbyś/ chciałabyś pracować ;)
KILKA SŁÓW O SOBIE
Dzięki temu będziemy mogli poznać Cię lepiej ;)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service