Registracija į "Gatvės gyvos" ekskursijas šeimoms su vaikais / Registration to "Gatvės gyvos" tours for families with children
DĖMESIO: VISOS GRUPĖS JAU PILNOS. JEI PAGEIDAUJATE, DAR GALITE REGISTRUOTIS NORIMU LAIKU, ATSIRADUS LAISVŲ VIETŲ, BŪTINAI JUMS PRANEŠIME!

HERITAS parodos metu organizuojamos ekskursijos – puiki galimybė atidžiau pažvelgti į kasdien matomus, bet dar nepažintus architektūros paveldo objektus bei praplėsti žinias kultūros paveldo tyrimų ir tvarkybos srityse. Ekskursijų dalyviai kviečiami susipažinti su paveldo objektų vertingosiomis savybėmis, pastatų, o šiemet ir dokumentų restauravimo ir konservavimo darbų eiga, sužinoti, į ką vertėtų atkreipti dėmesį lankantis paveldo objektuose ir įsitikinti, kad net mažiausios detalės gali papasakoti dideles ir įdomias istorijas.

Šiemet programa pasipildė net dvejomis ekskursijomis šeimoms su vaikais:

Ekskursija “Senojo Vilniaus paslaptys” (rekomenduojama šeimoms su 7-10 m. vaikais)

Ekskursijos metu dalyviai sužino atsakymus į klausimus: kur anksčiau tekėjo Vilnelė? Iš kur atsirado siaurų senamiesčio gatvelių pavadinimai? O kaip pastatyti gotikinį pastatą? Ekskursija supažindina su įdomiausiais istorinio Vilniaus akcentais. Maršrutas driekiasi senamiesčio gatvelėmis aplankant svarbius istorinius pastatus bei užsukant į jaukius senojo Vilniaus kiemelius. Pasivaikščiojimą lydi smagios interaktyvios užduotys ir daugybė paslaptingų klausimų, į kuriuos dalyviai visi kartu ieško atsakymų.

Ekskursija “Gynybinės sienos beieškant” (rekomenduojama šeimoms su 11-14 m. vaikais)

Kadaise Vilniaus senamiestį juosė gynybinė siena, padėjusi miestui apsisaugoti nuo priešų. Ji buvo nugriauta, tačiau gerai paieškojus ir šiandien galima rasti pasislėpusių sienos dalių. Ekskursijos metu dalyviai sužino, kodėl ir kur ji stovėjo, išbando savo orientacinius įgūdžius ir keliaudami neatrastais kiemeliais ieško senųjų gynybinių įtvirtinimų.

DĖMESIO: Registruoti reikia visus vaikščiojančius ekskursijos dalyvius! :)
Vietų skaičius itin ribotas! Registracija galios TIK gavus patvirtinimą. Patvirtinimą gausite nurodytu elektroniniu paštu per 4 d.d.
Vardas, pavardė *
Nurodykite savo vardą ir pavardę.
Your answer
Elektroninis paštas *
Patikrinkite, ar teisingai įvestas el. paštas!
Your answer
Elektroninis paštas (pakartokite) *
Your answer
Telefono numeris *
Patikrinkite, ar teisingai įvestas Jūsų telefono nr.!
Your answer
Kodėl norite apsilankyti šioje ekskursijoje? *
Your answer
Pasirinkite norimą ekskursiją *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service