Ankieta dotycząca realizacji w Gminie Zakliczyn rządowego Programu Mieszkanie PLUS
Poniższa ankieta pozwoli określić skalę zainteresowania Programem Mieszkanie PLUS wśród mieszkańców Gminy Zakliczyn oraz sąsiadujących gmin. Zebrane opinie i informacje będą istotne przy opracowaniu koncepcji wdrażania programu i przy planowanej realizacji przedsięwzięcia.
Gmina Zakliczyn prowadzi przygotowania do rządowego Programu Mieszkanie PLUS, w ramach którego na działce nr 473/3 w miejscowości Lusławice (na działce obok przedszkola) i w miejscowości Paleśnica na działce nr 123/2 (na działce obok ośrodka zdrowia) planowana jest budowa mieszkań. Zakładamy, że w miejscowości Lusławice zostanie wybudowany budynek dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 1975 m2 oraz w miejscowości Paleśnica budynek dwukondygnacyjny również z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 1500 m2. W ramach programu planowane jest wybudowanie 70 mieszkań w tym: 40 mieszkań w m. Lusławice oraz 30 mieszkań w m. Paleśnica.
Zgodnie z założeniami Programu Mieszkanie PLUS, nieruchomości powstałe w ramach tego programu będą całkowicie wykończone i gotowe do zamieszkania. Realny termin wybudowania mieszkań to przełom 2018/2019 roku, kiedy to inwestycja zostanie zakończona.
Oferta związana z Programem Mieszkanie PLUS jest przeznaczona dla mieszkańców Gminy Zakliczyn, jak i mieszkańców sąsiednich gmin. Lokale mieszkalne zostaną wybudowane na wynajem lub na wynajem z opcją zakupu na preferencyjnych warunkach. Wartość metra kwadratowego takiego mieszkania nie przekroczy 2000 zł.
1. Jaką opcją będzie Pani/Pan zainteresowana(y) w Programie Mieszkanie PLUS? *
2. Jaka wielkość mieszkania najbardziej Panią/Pana interesuje? *
3. Czy jest Pani/Pan zainteresowana(y) wykupem mieszkania na własność? *
4. Obecnie zajmowane przez Panią/Pana mieszkanie jest własnością. *
5. Jakie koszty ponosi Pani/Pan z tytułu czynszu lub wynajmu mieszkania? *
6. Czy obecnie stara się Pani/Pan o mieszkanie? *
7. Jakie są Pani/Pana źródła dochodu? *
8. Jaka jest liczba osób należących do Pani/Pana gospodarstwa? *
9. Dochody netto przypadające na jednego członka gospodarstwa domowego: *
10. Miejsce zamieszkania: *
11. Miejsce zameldowania: *
Submit
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms