Ankieta dotycząca kierunków aktualizacji LSR LGD Jurajska Kraina
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Jurajska Kraina zaprasza wszystkich mieszkańców, radnych, sołtysów, samorządowców, lokalnych liderów, przedsiębiorców, rolników, organizacje pozarządowe (stowarzyszenia OSP, kluby sportowe, koła gospodyń wiejskich) oraz mieszkańców do konsultacji społecznych i zgłaszania uwag w związku z aktualizacją Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) w zakresie mającym na celu ujednolicenie budżetu i planu działania LSR.

Chcemy poznać Wasze zdanie na temat zmian, do jakich przygotowujemy się w najbliższym czasie, co jest spowodowane pojawieniem się dodatkowych środków w naszym budżecie.

Główna zmiana dotyczy Planu działania na najbliższe lata, który wskazuje harmonogram osiągnięcia poszczególnych celów - wskaźników produktu oraz podwyższenie środków finansowych przewidzianych na realizację Przedsięwzięcia nr 2.1.1 Infrastruktura społeczna, turystyczna, rekreacyjna i przestrzeń publiczna w Jurajskiej Krainie, a także operacji polegających na utworzeniu nowego przedsiębiorstwa.

Dodatkowo w ramach aktualizacji LSR zaplanowano:

- Przewalutowanie kwot na realizacje LSR wskazanych w Planie Działania wyrażonych w złotówkach przy
zastosowaniu indykatywnego kursu euro tj. 1 euro = 4 PLN
- Uaktualnienie planu działania w związku z powyższymi propozycjami
- Uaktualnienie zapisów dotyczących zapisów rozdziału XI Monitoring i ewaluacja
- Uaktualnienia planu komunikacji stowarzyszenia z mieszkańcami, instytucjami i organizacjami.

Ankieta zawiera kilka pytań i jej wypełnienie zajmie Ci około 5 minut. Dziękujemy za Twój poświęcony czas! Twoje zdanie jest dla nas niezwykle cenne i weźmiemy je pod uwagę przy podziale środków na poszczególne przedsięwzięcia.
Email *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy