РЕАЛІЗУЙ СВОЮ МРІЮ
Проект "Реалізуй свою мрію" передбачає проведення трьох лекційних днів з метою розкритття основ формування мрій/ ідей та їх реалізацію через грамотне написання проекту. Протягом трьох днів учасники проекту працюючи у командах (6 команд по 5 учасників) зможуть написати проект. Проект повинен охоплювати наступні сфери розвитку Івано-Франківська: туризм, освіта, благоустрій території, розвиток молодіжного (студентського) руху у місті. Представники груп по завершенню третього дня повинні представити тренерам свої проекти та захистити їх. Найкращим проектам ми допоможемо знайти грантодавців для реалізації.
Щоб стати учасником проекту необхідно заповнити нашу гугл форму, де потрібно вказати інформацію про досвід у громадській діяльності, написанні проектів на гранти та обгрунтувати мотивацію участі у проекті.
Після успішного заповнення заявки на участь організаційний комітет проводитиме відбір кандидатів. Тільки наймотивованіші студенти зможуть взяти участь у лекційних заняттях. У нас обмежена кількість місць - 30.
Наприкінці курсу, Ви отримаєте сертифікат про навчання, освітні матеріали та неоцінені знання від досвідчених тренерів по написанню проектів. Для активних учасників проекту буде багато цікавих пропозицій по співпраці. Крім того, найкращий учасник проекту, який проявив себе, отримає цінний приз від депутата Івано-Франківської міської ради Івана Гарасимка.
Не втрачайте можливості бути ініціаторами змін. Бажаємо успіху.
При реєстрації ви надаєте дозвіл на використання персональних даних.
Прізвище, ім'я та по-батькові *
Your answer
Вищий навчальний заклад, спеціальність *
Your answer
Посилання на сторінку в соц.мережі *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Ваш досвід в громадській або політичній діяльності? *
Your answer
Чи писали Ви проекти раніше? Ваш досвід у написанні та реалізації проектів?
Your answer
Чому Ви хочете прийняти участь у проекті "Реалізуй свою мрію"?(10-15 речень)? *
Your answer
Чого ви очікуєте від участі у проекті "Реалізуй свою мрію" *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service