Кіноклуб: Дивимось фільм "Обличчя"

Гончаренко центр запрошує містян до кіноклубу, що названий на честь Альбуса Северуса Поттера. Дивимось хороше кіно у гарній компанії, обговорюємо та ділимось враженнями! На черговій зустрічі -  у суботу, 24 червня о 15.00, -  будемо дивитися фільм "Обличчя", режисерка - Малгожата Шумовська.

Головний герой фільму - хлопець на ім'я Яцек. Він душа компанії, життєрадісний молодий чоловік, який насолоджується кожною хвилиною життя. Протягом дня він працює над важливим проектом - створенням найбільшої статуї Ісуса Христа у світі. Проте Яцек не забуває і про розваги та разом із своєю дівчиною відвідує дискотеки. Здається, що його життя ніколи не зазнає радикальних змін.... Але несподівано стається подія, яка перевертає все з ніг на голову! Яцек отримує серйозну травму, і йому дивом вдається вижити. Щоб врятувати його життя, лікарі змушені зробити операцію з пересадки абсолютно незнайомого обличчя...

Хочете приєднатися до перегляду? Заповнюйте анкету - https://cutt.ly/XJogvro - і без зайвих нагадувань чи запрошень приходьте у суботу 24-го червня о 15.00 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх (вхід з правого боку будівлі).
Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь, будь ласка, на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та в Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop 

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги перегляд кіно не припиняється, але керівництво Гончаренко центру пропонує вам піти в укриття неподалік (у підвалі готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки.

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.  Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Напишіть ваше, будь ласка, ваше прізвище, ім‘я та по батькові *
Напишіть ваш номер телефону, будь ласка *
Поставте на початку крапку, наприклад:  .0508849716
Напишіть ваш день, місяць і рік народження, будь ласка
*
Цей захід для людей віком 18+ і старших
Подаючи цю заявку, я розумію, що перебувати у Гончаренко центрі під впливом алкоголю чи наркотичних речовин, а також зі зброєю, якщо я не виконую у цей момент службові повноваження як військовий чи правоохоронець, заборонено. У разі, якщо адміністрація центру має підозри щодо того, що я у стані алкогольного чи наркотичного сп‘яніння, я погоджуюся покинути простір.
*
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості Гончаренко центру. Відповідно до вимог Цивільного кодексу України, статті 307, даю дозвіл на фото- та відео зйомку мене та моїх дітей відкрито у приміщенні центру у рамках публічних заходів. Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних.
*
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy